Zautomatyzowane sklepy internetowe

 

Zautomatyzowane sklepy internetowe

Każdy przedsiębiorca dochodzi do momentu, w którym jego firma nie jest w stanie rozwinąć się jeszcze bardziej ze względu na ograniczoną ilość czasu. Jedynym wyjściem jest wtedy zatrudnienie nowych pracowników lub pozostanie na obecnym poziomie dochodów. PearBrand znalazło sposób, by rozwiązać ten problem inną metodą – znacznie bardziej ekonomiczną, wygodną i przede wszystkim skuteczną. Z pomocą przychodzą projektowane przez nas zautomatyzowane sklepy internetowe, które w dużej mierze wykonują całą pracę za człowieka. Automatyzacja to proces, który pozwoli Ci robić znacznie więcej, poświęcając na to mniej energii i czasu. Zakładając, że obsługa kilkuset zamówień dziennie zajęłaby Ci osiem godzin, z pomocą specjalistycznego systemu informatycznego, będziesz w stanie to załatwić w ciągu godziny. To droga, dzięki której poczynisz ogromne postępy w biznesie i w znacznie krótszym czasie osiągniesz to, na co Twoja konkurencja pracowała przez wiele lat. Co więcej, nigdy nie dopadnie Cię frustracja z przepracowania – zawsze będziesz mieć czas dla siebie i swojej rodziny.

Automatyzacja, czyli co sklep internetowy może zrobić za Ciebie?

Dobrze zaprojektowany sklep internetowy ma sprawić, że obsługa zamówień będzie przyjemna i wygodna. Automatycznie podkreśli nowe zamówienia i zaznaczy odpowiednim kolorem te, które zostały opłacone i czekają na wysyłkę. Za jednym kliknięciem myszy zyskasz dostęp do danych klienta, abyś mógł szybko przygotować paczkę. Kolejne kliknięcie – status zamówienia został zmieniony na „w trakcie”, o czym Twój klient automatycznie został poinformowany. Dzięki temu kupujący na każdym etapie wiedzą, co dzieje się z ich zamówieniem, a Ty masz wgląd do faktycznej sytuacji stanu magazynowego i wiesz, że w natłoku zleceń nie przegapiłeś niczego. Sklep internetowy może zostać wzbogacony o bardziej rozbudowane integracje, dzięki którym Twoja praca stanie się jeszcze lżejsza. Wystarczy wdrożyć moduł wysyłkowy, by system automatycznie przygotował etykiety kurierskie i pocztowe – Ty będziesz musiał jedynie je wydrukować i nakleić na paczkę. Sklep usprawni także księgowość w Twojej firmie, ponieważ sam będzie śledził etapy zamówienia i w odpowiednim momencie wystawi fakturę, a następnie wyśle ją do klienta, a kopię zachowa do wglądu dla Ciebie. W ten sposób zarządzanie rozbudowanym sklepem internetowym i wysyłka tysięcy paczek staje się możliwa nawet przy udziale jednej osoby!

Sklep internetowy, który sam organizuje marketing!

Brnijmy dalej w świat nieskończonych korzyści płynących z posiadania zautomatyzowanego sklepu internetowego. Tym razem odkryjemy możliwości marketingowe, jakie kryje ten niezwykle inteligentny system informatyczny. Po odpowiednim skonfigurowaniu sklepu internetowego, możesz uruchomić automatyczną wysyłkę wiadomości mailowych do swoich klientów. Może to być zaprogramowana wiadomość z rabatem na urodziny klienta, ograniczona czasowa zniżka na kolejne zakupy czy zwyczajny, regularny newsletter z informacją o nowych i przecenionych produktach. Mając w bazie kilkadziesiąt tysięcy adresów e-mail, ręczne przeprowadzanie kampanii wymaga wielu godzin pracy. Zautomatyzowanie tego procesu poprawi kondycję marketingu Twojego sklepu.

Biznes, który sam się prowadzi – musisz tego spróbować!

Firma, w której większość czynności przebiega w sposób automatyczny, to marzenie każdego przedsiębiorcy. Zautomatyzowany sklep internetowy pracuje, nawet gdy śpisz. Jeśli chcesz budzić się i każdego poranka widzieć powiadomienia o setkach nowych zamówień, zadzwoń pod numer 791-380-012 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł24001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!