Wtyczka sklepowa WooCommerce

 

Wtyczka sklepowa WooCommerce

Pragniesz otworzyć sklep internetowy z niedużą ilością produktów? A może chcesz rozszerzyć swojego bloga o możliwość zakupu kursów lub książek? W takiej sytuacji wtyczka WooCommerce jest najlepszym rozwiązaniem przygotowanym z myślą o niedużych stronach e-commerce. Zamiast instalować zaawansowany system sklepowy do obsługi tysięcy produktów, można wykorzystać wydajną i efektywną wtyczkę, która pozwoli na prowadzenie wygodnej sprzedaży bez rezygnowania z systemu zarządzania treścią WordPress. WooCommerce daje szerokie spektrum możliwości i konfiguracji sklepu. Pozwala m.in. na:
  • Wprowadzać produkty w wielu wariantach,
  • Automatyzować wysyłkę wirtualnych produktów,
  • Konfigurować sprzedaż osobno dla różnych krajów,
  • Obliczać koszt wysyłki w zależności od adresu nabywcy,
  • Wdrożenie szybkich bramek płatności,
  • Zarządzanie stanem magazynowym,
  • Analizę szczegółowych statystyk sprzedaży i odwiedzin.

Nieskończone możliwości z rozszerzeniami WooCommerce!

Mimo, że sama wtyczka daje szerokie pole do popisu, to wciąż mamy możliwość skorzystania z dodatkowych rozszerzeń pozwalających na wdrażanie nowych funkcjonalności do sklepu opartego na WooCommerce. Wybór jest ogromny, a wśród najciekawszych opcji są: integracja ze sklepem Amazon, system subskrypcji oparty na comiesięcznych płatnościach, kupony zniżkowe, śledzenie przesyłki, rezerwacja terminów na usługi, dobrowolne dotacje, automatyzacja wysyłki kurierskiej i wiele innych. Główną zaletą wtyczki WooCommerce jest możliwość „ubrania” jej w nowoczesny, przejrzysty serwis oraz łatwość zarządzania. To świetne rozwiązanie dla kogoś, kto szuka prostego w obsłudze narzędzia do prowadzenia sprzedaży internetowej.

Zamień czekanie na sprzedawanie!

Możesz czekać na odpowiedni moment, jednak bądźmy realistami – w ten sposób nigdy nie podejmiesz decyzji o ruszeniu z własnym sklepem internetowym. Zadzwoń pod numer 791-380-012 lub skorzystaj z formularza kontaktowego, by jeszcze w tym miesiącu otworzyć swoją pierwszą sprzedaż z wtyczką WooCommerce.
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł24001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!