Tworzenie sklepów internetowych

 

Tworzenie sklepów internetowych

Prowadzenie dużego sklepu obsługującego tysiące klientów miesięcznie wymaga zespołu sprzedawców, pracowników magazynu i menadżerów do zarządzania firmą. To skomplikowany i kosztowny proces, który sprawia, że rozpoczęcie handlu na dużą skalę dostępne jest tylko dla przedsiębiorców posiadających duży kapitał wejściowy. Sytuacja ta zmienia się, gdy w grę wchodzi tworzenie sklepów internetowych. Dzisiaj możesz całkowicie sam obsługiwać tysiące zamówień miesięcznie i wciąż mieć więcej czasu wolnego, niż w zwykłej pracy! Prowadzenie sprzedaży internetowej pod wieloma względami jest bardziej wygodne, wydajne i opłacalne, niż handel tradycyjny. Największą rolę odgrywają tutaj ułatwienia, jakie daje przemyślany i zoptymalizowany system informatyczny. Większość czynności wykona on za Ciebie, sprawiając że Twoja rola ograniczy się do wysyłki towaru i obserwowania, jak na Twoim koncie przybywa pieniędzy. Otworzenie własnego sklepu jest prostsze niż myślisz, a z pomocą projektantów z PearBrand przygotujesz sklep, który pod każdym względem będzie lepszy od konkurencyjnych platform.

Przejrzyste zarządzanie dużą bazą produktów

  Przeraża Cię wizja wprowadzania kilkunastu tysięcy produktów i zarządzania stanem magazynowym? Bez obaw, nasze sklepy pozwalają na import baz danych, wczytując za Ciebie informacje o wszystkich towarach, które chcesz sprzedać. System automatycznie będzie obliczał, ile przedmiotów pozostało w magazynie i informował Cię, kiedy będzie trzeba uzupełnić braki. Dzięki zaawansowanym opcjom filtrowania, sortowania i wyszukiwania produktów, dotarcie do informacji, której szukasz, zajmie dosłownie kilka sekund. Dojście do tak doskonałej optymalizacji w zarządzaniu zwykłym sklepem jest zwyczajnie nierealne! Kupujemy oczami, więc sposób, w jaki zaprezentujesz swoje produkty, ma kluczowe znaczenie w odniesieniu do tego, jak dużą sprzedaż wygenerujesz. Specjalnie z myślą o tym zatrudniamy młodych grafików z głową pełną świeżych pomysłów, którzy opracują dla Ciebie niepowtarzalny design i sprawią, że klient poczuje się jak w środku luksusowej galerii handlowej. Twój sklep internetowy będzie wyposażony w funkcję powiększania, przybliżania, a nawet oglądania zdjęć 360°, by odwiedzający zawsze wiedzieli, co dokładnie kupują.

Pobijaj rekordy sprzedaży co miesiąc!

  Naszą misją jest przygotowanie sklepu internetowego, który co miesiąc będzie generował większą sprzedaż. Aby ułatwić Ci to zadanie, przygotujemy zaawansowany system do mierzenia statystyk takich, jak:
  • Najczęściej wyświetlane produkty,
  • Czas spędzony na stronie,
  • Źródła wizyt użytkowników,
  • Ilość przeglądanych produktów,
  • Liczba porzuconych koszyków.
Analizując te dane, będziesz w stanie na bieżąco optymalizować swój sklep, by poprawiać statystyki i zapewniać swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie. Twój sklep internetowy będzie również przygotowany do przeprowadzania działań marketingowych, takich jak pozycjonowanie, kampanie w Google Adwords czy budowanie list mailingowych. Najlepsi marketerzy, organizując wyprzedaże dla listy subskrybentów, potrafią wygenerować sprzedaż wynoszącą kilkaset tysięcy złotych w ciągu zaledwie trzech dni! Nie lekceważ tego, tylko podczas rozmowy z naszym pracownikiem zaznacz, że zależy Ci na wdrożeniu systemu pozwalającego na zbieranie listy mailingowej.

Stwórz źródło dochodu pasywnego z własnym sklepem internetowym!

Zarabiaj nawet, gdy śpisz lub leżysz na rajskiej plaży z drinkiem w ręce. To możliwe, dzięki sklepowi internetowemu, który większość pracy wykona za Ciebie! Zadzwoń pod numer 791-380-012 lub skorzystaj z formularza kontaktowego, by omówić szczegóły stworzenia sklepu i otworzyć sobie drogę do pasywnego dochodu.
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł24001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!