Strony WWW z system CMS

Musisz przyznać, że praca programistów kodujących strony internetowe robi wrażenie. Widzą przed sobą czarny ekran z tysiącami linijek białego tekstu, który dla nas jest niezrozumiałym ciągiem liter i potrafią tym sposobem stworzyć nowoczesną, pełną elementów interakcyjnych stronę internetową. A co, gdybyśmy powiedzieli Ci, że jeszcze dzisiaj możesz zyskać te same umiejętności i samodzielnie, bez pomocy informatyka, zarządzać dużym serwisem? Zanim powiesz, że zbyt duża ilość godzin przed monitorem spowodowała utratę naszych zmysłów, pozwól, że wyjaśnimy. To całkowicie możliwe – jedyne, czego potrzebujesz, to strony WWW z systemem CMS. CMS (ang. Content Management System) to system zarządzania treścią. Przekładając to na bardziej zrozumiały język, jest to specjalna nakładka, która pozwala na wprowadzanie zmian na stronie internetowej przy pomocy przejrzystego panelu administracyjnego. Nie potrzebna jest tutaj znajomość języków programowania, ponieważ wszelkie komendy wprowadzane są przy pomocy odpowiednio zaprojektowanych przycisków – przypomina to zabawę w edytorze tekstowym. Skomplikowane operacje na bazach danych są więc sprowadzone do zrozumiałych opcji dostępnych w panelu administracyjnym, sprawiając że jesteśmy w stanie robić dokładnie te same rzeczy, co programiści z wieloletnim doświadczeniem.

Pełna wolność zarządzania dzięki systemowi CMS

  Pragniesz utrzymywać regularny kontakt ze swoimi klientami i dbać, by użytkownicy odwiedzający Twoją stronę internetową mieli dostęp do najnowszych informacji? Pomyśl teraz, że każda drobna zmiana musi być wykonywana przez agencję odpowiedzialną za zaprojektowanie strony. Czy chodzi o dodanie nowych zdjęć do galerii czy umieszczenie artykułu na blogu – za każdym razem musisz przesłać materiały do firmy, czekać na wprowadzenie zmian, a następnie zapłacić za wykonaną pracę. Na dłuższą metę takie działanie zniechęci Cię do aktualizowania strony internetowej. Zamawiając stronę wyposażoną w system CMS, zyskujesz absolutną wolność w zarządzaniu jej zawartością. Dodawanie nowych treści nie zajmie więcej, niż kilka minut, a na wszelkie błędy czy niestosowne komentarze na blogu będziesz mógł zareagować natychmiast, bez czekania na reakcję ze strony zewnętrznej firmy. Strony WWW z systemem CMS pozwalają Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, a co ważniejsze, podnieść jakość komunikacji z Twoimi odbiorcami. Projektanci z agencji PearBrand zadbają, by wyposażyć Twoją stronę w system CMS, który będzie w jak najlepszym stopniu spełniał Twoje potrzeby. Oto kilka najpopularniejszych systemów zarządzania treścią:
  • WordPress
  • Joomla
  • Drupal
  • PrestShop (dla sklepów online)
  • ModX

Czas zmienić zasady gry – wprowadź system CMS do swojej strony internetowej!

Nowe możliwości, łatwiejsze zarządzanie, pełna niezależność – szaleństwem byłoby odrzucić te rzeczy i zrezygnować z posiadania systemu CMS. Zadzwoń pod numer 791-380-012 lub skorzystaj z formularza kontaktowego, a my jeszcze dziś wyjaśnimy Ci, jak będzie wyglądać proces wdrożenia systemu CMS dla Twojej witryny lub wykonania zupełnie nowej strony internetowej spełniającej najnowsze standardy jakości.
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł24001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!