Sklepy online zgodne z prawem

 

Sklepy online zgodne z prawem

Prowadzenie sklepu online to duża odpowiedzialność, z której wiele osób nie zdaje sobie sprawy. To całkiem zrozumiałe – jeśli jesteś pasjonatem rowerów i zamierzasz je sprzedawać, zapewne nie dysponujesz specjalistyczną wiedzą prawną z zakresu obowiązków, jakie ciążą na właścicielu sklepu internetowego. Czy to oznacza, że musisz zrezygnować ze swojego marzenia? Absolutnie nie! W PearBrand posiadamy wszystko, czego potrzebujesz, by otworzyć sklep online zgodny z prawem i prowadzić swoją firmę bez stresu.

Spełnimy za Ciebie obowiązki prawne!

Założenie sklepu online wiąże się z obowiązkiem wykonania trzech czynności:
  1. Przygotowaniem regulaminu sklepu internetowego,
  2. Opracowaniem polityki prywatności,
  3. Zgłoszeniem do GIODO.
PearBrand współpracuje z prawnikami, którzy przygotują regulamin gwarantujący Ci ochronę przed nieuczciwymi kontrahentami oraz politykę prywatności określającą, w jaki sposób zabezpieczane są dane klientów. Pomożemy Ci również dokonać zgłoszenia do GIODO, aby umożliwić Ci w pełni legalne przetwarzanie danych osobowych kupujących oraz budowanie listy mailingowej, którą następnie wykorzystasz do przeprowadzania skutecznych kampanii reklamowych. Jak więc widzisz, obowiązki prawne to z nami pestka!

Zacznij działać z czystym sumieniem!

Koniec zamartwiania się, czy poprawnie zinterpretowałeś najnowsze przepisy o ochronie danych osobowych. Dzięki dokumentom przygotowanym przez naszych prawników zyskasz pewność, że Twój sklep jest w pełni zgodny z prawem. Zadzwoń pod numer 791-380-012 lub skorzystaj z formularza kontaktowego, by jeszcze w tym miesiącu rozpocząć sprzedaż!
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł24001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!