Responsywne mobilne strony internetowe

 

Responsywne mobilne strony internetowe

Udział użytkowników mobilnych rośnie na naszych oczach – każdy, kto na bieżąco analizuje statystyki ruchu na swojej stronie internetowej, widzi że z miesiąca na miesiąc odsetek odwiedzających korzystających ze smart fonów i tabletów szybuje w górę. W wielu branżach dochodzi do sytuacji, w której większość całego ruchu stanowią użytkownicy mobilni. Daje nam to wyraźny sygnał, jak będzie wyglądać przyszłość surfowania po sieci. Najwyższy czas zadbać, by nasze strony internetowe były przyjazne dla urządzeń mobilnych. PearBrand już wiele lat temu wzięło sobie do serca rady najlepszych ekspertów marketingowych. Nasz zespół został przeszkolony pod kątem projektowania mobilnych stron internetowych. Czym różnią się one od zwykłych witryn, do których jesteśmy przyzwyczajeni? Otóż potrafią one rozpoznać, z jakiego urządzenia korzysta internauta, a następnie dostosować swoją zawartość specjalnie dla niego. Ta cecha to responsywność, czyli automatyczne skalowanie do rozmiaru ekranu urządzenia mobilnego. Mobilne strony internetowe pozwalają na wygodne przeglądanie ich zawartości i dostęp do tych samych funkcjonalności, co w przeglądarce komputerowej.
responsywne-strony-www

Wzrost zadowolenia i lepszy marketing dzięki responsywnej stronie internetowej

Główną przyczyną projektowanie responsywnych wersji stron internetowych, jest zapewnienie użytkownikowi jak najlepszych wrażeń. W momencie, gdy internauta otwiera na swoim telefonie starą stronę internetową, którą musi ręcznie przewijać i powiększać, by cokolwiek odczytać, towarzyszy mu frustracja i zniecierpliwienie. Jeśli zaś trafia na nowoczesną, mobilną stronę internetową, która intuicyjnie kieruje go w miejsca, do których chce dotrzeć, wtedy jego zadowolenie z obsługi automatycznie wzrasta. Umożliwia to znacznie szybsze nawiązanie relacji z klientem oraz zdobycie jego zaufania. Responsywne strony internetowe niosą również korzyści natury marketingowej. Dowodzą temu algorytmy, które decydują o tym, jakie strony zajmują wysokie pozycje w rankingu najpopularniejszej wyszukiwarki, z której korzystamy każdego dnia. Mobilne strony internetowe są klasyfikowane lepiej, niż te, które zatrzymały się w czasie kilka lat temu. Ranking różni się też w zależności od tego, czy korzystamy z komputera, czy smartfona. Jak więc widzimy, wdrożenie mobilnej wersji strony internetowej przyniesie nam natychmiastową przewagę nad konkurencją.

Przestań tracić klientów – zamów mobilną stronę internetową!

Uparcie trwając przy wersji stacjonarnej strony internetowej, tracisz tysiące klientów, którzy odwiedzając Twoją stronę na smartfonie, zamknęli ją, ponieważ nawigacja była niewygodna. Już dzisiaj zleć agencji PearBrand zaprojektowanie mobilnej strony internetowej i zyskaj dostęp do zupełnie nowej grupy odbiorców – grupy, która na naszych oczach staje się większością i w której leży przyszłość Internetu. Zadzwoń pod numer 791-380-012 lub skorzystaj z formularza kontaktowego. W naszej głowie już zrodziła się wizja Twojej mobilnej strony internetowej – pozwól nam ją przedstawić!
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł24001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!