Optymalizacja pod SEO, Pozycjonowanie

 

Optymalizacja pod SEO, Pozycjonowanie

Wyszukiwarka Google to wszystko, czego potrzebujesz, by co miesiąc pozyskiwać nowych klientów. Przyznaj szczerze, co jest największą wadą reklamy na Facebooku, w portalach tematycznych czy billboardach reklamowych? Na pewno fakt, że każdego miesiąca musisz za nią płacić, jeśli nie chcesz, by zniknęła. Optymalizacja pod SEO to szansa na to, by jednorazowe działanie przynosiło Ci korzyści bez końca. Raz na zawsze możesz skończyć z ciągłym płaceniem za reklamę! Optymalizacja pod SEO polega na dostosowaniu strony w taki sposób, by była przyjazna dla robotów wyszukiwarki. Naszym celem jest przygotowanie strony, która zostanie uznana za wartościową i umieszczona na wysokich pozycjach na frazy związane z działalnością firmy. Tym sposobem można pozyskać wartościowy ruch w postaci osób realnie zainteresowanych danymi usługami. Niektóre hasła są wyszukiwane przez kilka tysięcy użytkowników miesięcznie – tylko pomyśl, ilu nowych klientów możesz pozyskać w ten sposób!
pozycjonowanie seo sem

Etapy optymalizacji strony pod SEO

Aby uzyskać jak najlepsze efekty i zapewnić długotrwałość naszych działań, przeprowadzamy optymalizację SEO w dwóch etapach. Pierwszy etap to optymalizacja techniczna, polegająca na zagłębieniu się w kod strony i ograniczeniu zbędnych formuł, a także przyspieszeniu ładowania strony. Wiele agencji pomija te czynności ze względu na to, że są czasochłonne. To poważny błąd, ponieważ mogą mieć znaczenie decydujące o tym, która strona znajdzie się wyżej w wynikach wyszukiwania. Kolejny etap to tzw. optymalizacja on-site, czyli przygotowanie wartościowych treści zoptymalizowanych pod kątem konkretnych słów kluczowych. Większość właścicieli stron nie wie, jak formatować teksty oraz w jaki sposób je pisać, by generowały dużą liczbę odwiedzin z wyszukiwarki. W PearBrand zatrudniamy doświadczonych specjalistów ds. SEO, którzy od lat śledzą zmiany w algorytmach Google i doskonale wiedzą, jakie czynniki w danym momencie mają największe znaczenie w układaniu rankingu. Oferujemy również prowadzenie bloga pod kątem pozyskiwania ruchu z fraz typu long-tail (długi ogon). Są to słowa kluczowe o mniejszej popularności, które generują niewielki ruch, jednak przy optymalizacji artykułów pod kątem kilkuset takich fraz, pozwalają na przyciągnięcie do strony nawet kilka tysięcy dodatkowych użytkowników miesięcznie.

Kompleksowe, skuteczne pozycjonowanie

Bardziej konkurencyjne słowa kluczowe wymagają czegoś więcej, niż samej optymalizacji pod SEO. W tym celu oferujemy kompleksowe pozycjonowanie polegające na opracowaniu skutecznej strategii, prowadzeniu systematycznych działań link buildingowych oraz monitorowaniu konkurencji. Wycenę pozycjonowania przygotowujemy indywidualnie na podstawie liczby fraz oraz ich popularności. Stosujemy bezpieczne techniki, które pozwolą na wypracowanie efektów utrzymujących się na długo po zakończeniu pozycjonowania.

Zacznij czerpać korzyści z SEO!

Przestań myśleć o tysiącach klientów, do których nie masz w tej chwili dostępu. Podejmij pierwszy krok, by szybciej stanąć na podium rankingu wyszukiwarki i pozyskiwać wartościowy ruch. Zadzwoń pod numer 791-380-012 lub skorzystaj z formularza kontaktowego, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie skuteczną strategię pozycjonowania.
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł24001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!