Integracja z social media i porównywarkami

Integracja z social media i porównywarkami

Integrację sklepu internetowego z kanałami social media można zrealizować na kilka sposobów. Ważne, by wprowadzenie każdego z nich podyktowane było przemyślaną decyzją i doprowadziło do poprawy funkcjonalności strony oraz zwiększenia zadowolenia użytkowników. Pierwszym pomysłem jest wprowadzenie modułu wyświetlającego ostatnie wpisy na Facebooku, aktualizacje na Twitterze czy zdjęcia na Instagramie. Ma to sens, jeśli regularnie prowadzimy te profile i udostępniamy w nich ciekawe materiały, które mają napędzać sprzedaż. Kolejny rodzaj integracji polega na wdrożeniu przycisków udostępniania oraz tzw. „lajkowania” produktów. Odwiedzający widząc, że jakiś przedmiot jest popularny, będą czuli potrzebę jego posiadania. Ostatnim rodzajem integracji sklepu z social media jest system komentarzy połączony z Facebookiem. W ten sposób ograniczymy poczucie anonimowości i będziemy mieć pewność, że odwiedzający dwa razy zastanowią się, zanim dodadzą komentarz pod jakimś wpisem czy produktem. Pozwoli to ograniczyć nieprzychylne opinie pochodzące od konkurencji czy zwyczajny spam.

Sprzedawaj więcej dzięki obecności w porównywarkach

Porównywarki to duże platformy internetowe zbierające dane z ogromnej bazy sklepów internetowych. Pozwalają na poszukiwanie produktów w atrakcyjnych cenach. Integracja sklepu z porównywarkami pozwala na obecność w zupełnie nowym medium i dotarcie do sporej liczby potencjalnych klientów. Co więcej, porównywarki pozwalają również na gromadzenie opinii o sklepach, dzięki czemu będziemy w stanie budować wiarygodny wizerunek w sieci. Integracja sklepu z porównywarką to także szansa na darmową reklamę. Serwisy te mają dobrze skonfigurowane kampanie remarketingowe, dzięki którym oferty oglądanych produktów wyświetlają się później użytkownikom na Facebooku czy w serwisie YouTube. W ten sposób zapewniamy sobie całkowicie darmową reklamę, której koszty pokrywa właściciel porównywarki.

Lepszej chwili na podjęcie decyzji nie będzie!

Dobrych decyzji się nie odkłada. Dobre decyzje się realizuje. Zadzwoń pod numer 791-380-012 lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Im szybciej zaczniemy pracować, tym szybciej zaczniesz czerpać korzyści z profesjonalnego wizerunku w sieci!
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł24001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!