Integracja z kurierami i płatnościami

 

Integracja z kurierami i płatnościami

W dobie coraz większej liczby sklepów internetowych, czynnikiem decydującym o tym, którą ofertę wybierają klienci, jest czas. Tempo realizacji zamówień ma wpływ na to, który sklep online rozwija się prężnie, a który stoi w miejscu, nie radząc sobie z nadmiarem zleceń. W PearBrand mamy rozwiązanie, które pozwala zautomatyzować proces płatności i wysyłki towarów, oszczędzając cenne godziny spędzone na ręcznym wykonywaniu tych czynności. Czas, który zyskasz, wykorzystasz na rozwój sklepu lub poświęcisz go swoim bliskim. .

Integracja sklepu z firmą kurierską

Tradycyjna metoda przygotowania paczki do wysyłki jest czasochłonna. Najpierw musisz wyświetlić dane kupującego, następnie ręcznie wprowadzić je do systemu firmy kurierskiej, wygenerować etykiety i przykleić je na przesyłce. Sklep zintegrowany z firmą kurierską zrobi to za Ciebie – wystarczy jedno kliknięcie myszy, by pobrać gotowe listy przewozowe i nakleić je na pudełko. Zamiast spędzać pięć minut przy organizacji każdego zamówienia, poświęcisz na to zaledwie trzydzieści sekund! System utrzyma również komunikację z klientem, wysyłając mu powiadomienia o wysyłce przesyłki i potwierdzeniu doręczenia. Dzięki temu unikniesz sytuacji, w której kupujący będą dzwonić do Ciebie z pytaniem, kiedy zamówienie zostanie wysłane.

Szybkie płatności w sklepie internetowym

Tradycyjne przelewy są coraz rzadziej wykorzystywane podczas zakupów internetowych ze względu na długi czas księgowania. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest bramka ekspresowych płatności, gdzie potwierdzenie otrzymania pieniędzy następuje natychmiastowo. Klienci mogą więc złożyć zamówienie i jeszcze tego samego dnia otrzymać powiadomienie o wysyłce. Wdrożymy dla Twojego sklepu system sprawdzonych płatności, który zapewnia bezpieczeństwo Twoim klientom, a Tobie niską prowizję za korzystanie z usług pośrednika finansowego. Umożliwiając klientom płacenie przy pomocy ekspresowych przelewów, kart czy serwisu PayPal, przekonasz ich do siebie i sprawisz, że większa liczba odwiedzających zdecyduje się na dokonanie zakupu w Twoim sklepie.

Zamów integrację i ciesz się dodatkowym czasem!

Czy wiesz już, jak wykorzystasz cenne godziny, które zyskasz po wdrożeniu integracji z kurierami i płatnościami? Zadzwoń pod numer 791-380-012 lub skorzystaj z formularza kontaktowego, by inteligentne oprogramowanie odciążyło Cię w pracy!
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł24001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!