Integracja z hurtownią

  Większość właścicieli sklepów internetowych współpracuje z hurtowniami, które oferuję dostęp do szerokiej bazy produktów w atrakcyjnych cenach. To najlepszy sposób, by generować duże wyniki sprzedażowe, a tym samym zarabiać spore pieniądze już w pierwszych miesiącach działania sklepu. Problemem jest jednak przygotowanie platformy sprzedażowej, a dokładniej wprowadzenie tysięcy produktów, które oferuje hurtownia. Dodanie tytułów, opisów, wariantów, cen, wgranie zdjęć – to wszystko składa się na czasochłonny proces. Integracja z hurtownią pozwala sprowadzić tę czynność do zaledwie kilku minut. Nie przesłyszałeś się – zatowarowanie całego sklepu internetowego jest możliwe w tak krótką chwilę. Wszystko dzięki oprogramowaniu, które automatycznie pobiera informacje z baz danych przygotowywanych przez hurtownie. Firmy te udostępniają pliki w formacie XML, CSV lub XLS, które zawierają tytuły produktów, opisy, ceny oraz zdjęcia. Integracja odbywa się więc bez ingerencji człowieka, bo wszystkie dane kopiowane są przez system informatyczny.
ekspozycja

Ekspresowy import produktów do sklepu internetowego

  Czy to oznacza, że produkty importowane z bazy hurtowni nie mogą być przez Ciebie modyfikowane? Oczywiście, że nie. W każdej chwili możesz zmienić dowolne informacje na temat produktu. Istnieje również opcja dodania automatycznej marży do wszystkich towarów, dzięki czemu wystartowanie z własnym sklepem staje się jeszcze prostsze. Integracja z hurtownią to także gwarancja utrzymywania aktualnych informacji o produktach. Wystarczy włączyć opcję automatycznej synchronizacji, aby system na bieżąco pobierał nowe oferty z hurtowni lub wycofywał produkty, które są już niedostępne.

Otwórz swój sklep internetowy już dzisiaj!

Jeszcze dzisiaj możesz wprowadzić do swojej oferty tysiące produktów z hurtowni. Zadzwoń pod numer 791-380-012 lub skorzystaj z formularza kontaktowego, a nasi programiści zajmą się przeprowadzeniem integracji tak szybko, jak to możliwe.
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł24001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!