Integracja z Allegro / Ebay

 

Integracja z Allegro / Ebay

Po co ograniczać się do sprzedaży tylko w swoim sklepie, skoro wiele osób preferuje korzystanie z portali aukcyjnych typu Allegro oraz Ebay? Dobra wiadomość jest taka, że możesz zintegrować swój sklep z tymi serwisami i zarządzać sprzedażą z poziomu jednego panelu administracyjnego. Nie odczujesz różnicy między zamówieniami pochodzącymi z Twojego sklepu czy z Allegro – w obu przypadkach proces realizacji zlecenia będzie tak samo wygodny i przejrzysty! Największą zaletą integracji z zewnętrznymi portalami aukcyjnymi, jest możliwość automatycznego importu ofert. Działa to w dwie strony – jeśli do tej pory prowadziłeś tylko sprzedaż na Ebay, możesz przenieść swoje ogłoszenia do sklepu internetowego, a jeśli chcesz rozszerzyć swoją działalność o serwis Allegro, możesz przy pomocy kilku kliknięć wyeksportować produkty ze sklepu na Twoje aukcje. Będąc obecnym w dwóch różnych mediach, szybko odczujesz wzrost liczby zamówień.

System, który wszystko zrobi za Ciebie

Możliwości systemu do integracji sklepu internetowego z Allegro robią wrażenie. Działa on w czasie rzeczywistym, aktualizując ilość dostępnych produktów w magazynie. Za każdym razem, gdy ktoś kupi jakiś przedmiot, zostanie to odnotowane – i nie ważne, czy zakup odbył się w obrębie sklepu, czy przez Ebay. Nie musisz też ręcznie zmieniać cen i wprowadzać informacji o obniżkach. Wystarczy, że dokonasz odpowiednich modyfikacji w Twoim sklepie, a synchronizacją z portalem aukcyjnym zajmie się już oprogramowanie. Dzięki automatycznemu dodawaniu zamówień z Allegro i Ebay do panelu administracyjnego Twojego sklepu, unikniesz niepotrzebnego zamieszania i uporządkujesz wszystkie informacje w jednym miejscu. Nie tylko usprawni to Twoją pracę, ale również ułatwi podsumowanie sprzedaży miesięcznej czy prowadzenie księgowości.

Poszerz swoje horyzonty i rozszerz kanały sprzedaży!

Przestań się ograniczać! Zadzwoń pod numer 791-380-012 lub skorzystaj z formularza kontaktowego, by zamówić szybką integrację sklepu z Allegro / Ebay i zaistnieć na nowych kanałach sprzedaży, na których czeka na Ciebie mnóstwo pieniędzy.
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł24001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!