Dodatkowe moduły do strony

 

Dodatkowe moduły do strony

Nie ma czegoś takiego, jak idealna strona internetowa. Każda witryna może bowiem zostać udoskonalona przez wprowadzenie nowej funkcjonalności, której brakowało użytkownikom. Właśnie z myślą o tym, w agencji PearBrand oferujemy możliwość zainstalowania dodatkowych modułów, które sprawią, że Twoja strona internetowa będzie bardziej przyjazna klientom. Lista możliwych ulepszeń liczy tysiące pozycji, więc na pewno znajdziesz coś przydatnego w Twojej branży. Poniżej przedstawimy najpopularniejsze moduły, z jakich w przeszłości korzystali nasi klienci.

Rozszerzenia do WooCommerce

Integracje z firmami kurierskimi czy bramka szybkich płatności – to tylko przykłady licznych udogodnień, jakie można wprowadzić do sklepu opartego na WooCommerce. Przedstaw nam, czego szukasz, a my znajdziemy rozwiązanie odpowiadające na Twoje potrzeby.

Dodatkowe języki

Dlaczego masz ograniczać się wyłącznie do polskiego rynku? Dotrzyj ze swoją ofertą do klientów z całego świata dzięki dodatkowym wersjom językowym Twojej strony internetowej!

Zaawansowana kopia zapasowa strony

Chcesz, by wszystkie Twoje dane były bezpieczne? Zleć nam wdrożenie systemu, który automatycznie będzie wykonywał kopie zapasowe Twojej strony. W razie awarii serwera czy utraty danych, będziesz mógł je szybko odzyskać i przywrócić stronę do normalnego działania.

Moduł ofert specjalnych

Wyróżniaj produkty i usługi na promocji lub te, na których sprzedaży najbardziej Ci zależy. Dzięki temu modułowi, będą one wyświetlane w najbardziej widocznych miejscach Twojej strony, tak by informacja o nich nie umknęła żadnemu użytkownikowi.

Księga gości

Wpisy pozostawione przez gości świadczą o tym, że Twoja strona żyje i jest czytana przez prawdziwych odwiedzających. Pozwól im zostawić krótki komentarz, by poznać ich zdanie i dowiedzieć się, co możesz zrobić, by jeszcze bardziej udoskonalić swoją stronę.

Newsletter

Wysyłając chociaż raz w miesiącu wiadomości do klientów z bazy mailingowej, możesz znacznie zwiększyć swoją sprzedaż. Tę metodę wykorzystują duże sklepy i firmy marketingowe. Zacznij tworzyć kampanie mailingowe przy pomocy przejrzystego modułu.

Moduł pobierania plików ze strony

Chcesz przekazać swoim odwiedzającym dużą ilość ciężkich plików? Uporządkuj je przy pomocy modułu, który pozwoli na szybkie odnalezienie właściwego pliku i zapisanie go na dysku użytkownika.

System rezerwacji

Każdy hotel, gabinet lekarski czy biuro podróży potrzebuje aktualizowanego w czasie rzeczywistym systemu rezerwacji, który pozwoli sprawdzić, które terminy są wolne i zarezerwować je, nim zrobią to inni. Ten moduł ułatwi zarządzanie rezerwacjami i sprawi, że proces ten zostanie w pełni zautomatyzowany.

Wyszukiwarka na stronie

Z biegiem lat na Twoją stronę będą składać się tysiące podstron i artykułów. Aby użytkownik mógł dotrzeć do informacji, których szuka, potrzebna jest wydajna wyszukiwarka, która w ekspresowym tempie sortuje wyniki na podstawie najbardziej dopasowanych do zapytania.

Ankieta, kalkulator i formularz

Poprzez moduł ankiety poznasz opinie użytkowników na zadany przez Ciebie temat. Kalkulator posłuży do obliczania ceny usługi lub produktu, a formularz umożliwi kontakt z Twoją firmą z podaniem danych takich, jak numer telefonu czy adres zamieszkania.

Komentarze na stronie

Możliwość komentowania treści angażuje użytkowników do działania i częstszego odwiedzania Twojej strony. Aktywne dyskusje pokazują, że wokół Twojej witryny skupia się wartościowa społeczność użytkowników.

Moduł blog

Utrzymuj kontakt z odwiedzającymi, dziel się swoją wiedzą lub publikuj artykuły z myślą o pozyskiwaniu ruchu z wyszukiwarki. Wiele dużych firm korzysta z zalet, jakie niesie ze sobą prowadzenie bloga. Dołącz do nich i zacznij regularnie publikować.

Integracja z Facebook/Instagram

Dzięki wyświetlaniu przycisków „Lubię to” i „Udostępnij” pod artykułami, nakłonisz użytkowników do dzielenia się artykułami ze swoimi znajomymi. Zyskasz w ten sposób darmową reklamę i dotrzesz do klientów, którzy wcześniej byli dla Ciebie niedostępni.

Moduł udostępniania tresci do social media

Zapomnij o ręcznym dodawaniu aktualizacji na Twoje profile społecznościowe. Zainstalujemy moduł, który przy publikacji nowego artykułu, automatycznie będzie wysyłał sygnały na Facebooka, Instagrama, Twittera i Google+. Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu.

Certyfikat SSL

Certyfikat potwierdzający szyfrowanie danych wzbudza zaufanie i pozwala na przyjmowanie płatności ekspresowych. To również jeden z czynników rankingowych, sprawiający że Twoja strona znajduje się wyżej w wynikach wyszukiwania.

ReCaptcha

Zapomnij o spamie w postaci komentarzy wysyłanych przez automatyczne oprogramowanie. ReCaptcha to zabezpieczenie, które musi zostać rozwiązane przez człowieka, by opublikować komentarz na Twojej stronie.

Lepszej chwili na podjęcie decyzji nie będzie!

Dobrych decyzji się nie odkłada. Dobre decyzje się realizuje. Zadzwoń pod numer 791-380-012 lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Im szybciej zaczniemy pracować nad dodatkami Twojej strony WWW, tym szybciej zaczniesz czerpać korzyści z profesjonalnego wizerunku w sieci!

Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł24001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!