Potrzebujesz porady? Zapraszam. 791 380 012.
Dodane przez Anika P.
7 maja 2018

UI / UX Design

UI / UX Design – Projektujemy dobre wrażenia. Bo w nowoczesnej reklamie nie wystarcza już projektować grafiki i wypełniać ją treścią. Dla internautów to zbyt mało. Od strony internetowej oczekują oni znacznie więcej. Czego chcą? Pozytywnych doświadczeń emocjonalnych. I my ich dostarczamy. Naszych stron nie ograniczamy do przekazu informacyjnego. Za ich pomocą opowiadamy historie, wzbudzamy emocje.
UI / UX Design – Projektujemy dobre wrażenia. Bo w nowoczesnej reklamie nie wystarcza już projektować grafiki i wypełniać ją treścią. Dla internautów to zbyt mało. Od strony internetowej oczekują oni znacznie więcej. Czego chcą? Pozytywnych doświadczeń emocjonalnych. I my ich dostarczamy. Naszych stron nie ograniczamy do przekazu informacyjnego. Za ich pomocą opowiadamy historie, wzbudzamy emocje. Wsłuchujemy się w psychikę internautów. Dzięki temu wiemy, że o tym, czy na stronie pozostaną, decydują pierwsze sekundy. Wydawałoby się, że to niewiele. Jednak ludzki mózg potrzebuje go jeszcze mniej, aby zeskanować obraz i uznać za atrakcyjny. Dlatego tak ważny jest przejrzysty i przyjemny wizualnie interfejs. Musi on dostarczać odbiorcy pozytywnych bodźców i w prosty sposób pokazywać mu to, co chcesz przekazać. On nie będzie się domyślał. Bo nie ma na to czasu i ochoty. Stawiamy więc na prostotę. I to jest nasz przepis na sukces. Projektowanie UI / UX Design– cóż to za cuda? Nie będziemy opowiadać Ci o nich od strony technicznej, bo pewnie byśmy Cię tym zanudzili. Powiemy to, co dla Ciebie najważniejsze z perspektywy właściciela strony. Otóż, UX to kwintesencja wygody użytkowania, a UI to przestrzeń, w której następuje kontakt internauty z urządzeniem. Dbając o te dwa aspekty tworzymy strony i witryny, które są użyteczne, zapadające w pamięć i estetyczne, czyli lubiane przez Internautów i chętnie przez nich odwiedzane. A przecież, „jak Cię widzą…”.
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł24001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!