Potrzebujesz porady? Zapraszam. 791 380 012.
Dodane przez Paulina B.
Firma: Onebrand Sp. z o.o.
24 czerwca 2017

To (nie)zabije Twoją sprzedaż

Zasady gry się zmieniły. To, co było skuteczne 6 lat temu, obecnie może dawać znikome efekty. Szkoda tylko Twojego czasu.  Jest jednak kilka niezachwianych standardów sprzedaży o których warto nie zapominać.
Zasada 1. Brak ruchu zabije Twoją firmę. Bez nowego ruchu czeka Cię zastój, kryzys i martwota Twojego sklepu. Równia pochyła się z Tobą wita. Bez  kopalni nowych klientów sprzedajesz już tylko dla tych osób, które mają ograniczony portfel. Nie uczysz się, nie rozwijasz, nie motywujesz, nie masz inspiracji, bo pracujesz cały czas z tymi samymi ludźmi. Zasada 2. Stały klient vs Nowy klient. Od świeżych Klientów uczysz się nowych sposobów na sprzedaż. Dzięki nowym sposobom sprzedaży generujesz zyski i zyskujesz większe grono kolejnych świeżych Klientów. Istniejący Klienci dają Ci równowagę i poczucie bezpieczeństwa. Stabilizacja nie jest tak zła, jeśli Ci to wystarcza. Prawdopodobnie nie wystarcza, dlatego czytasz ten tekst. Dlatego nastaw się na to, co nowe i ucz się od nich. To sami Klienci dadzą Ci odpowiedź jak pozyskać większą sprzedaż. Zasada 3. Obalamy mit  “co minutę rodzi się klient”. Tak, bo u nas Klient rodzi się co pół minuty. Każdego dnia, godziny i minuty ktoś wchodzi na poziom, na którym może potrzebować Twojego rozwiązania, Ciebie. Codziennie około TYSIĄC Polaków zakłada firmę. Co to oznacza dla Ciebie? Tygodniowo zyskujesz 7 tysięcy nowych Klientów w branży B2B. Spraw by byli to Twoi Klienci, a nie Klienci Twojej konkurencji.
 
Następny artykuł

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł12001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!