Potrzebujesz porady? Zapraszam. 791 380 012.
23 kwietnia 2018

Responsywne strony- Przede wszystkim responsywność stron.

Responsywne strony czyli po prostu media idą z duchem czasu, strony www również podążają za technologiami. Media to technologie telefoniczne i komputerowe – cyfrowe. To jest codzienność i ludzie coraz częściej zamiast kupować tradycyjne komputery – kupują porządny tablet lub smartfon. Są to urządzenia poręczne i można je zabrać wszędzie, bo nie zajmują bardzo dużo miejsca, a nawet mniejsze matryce ekranowe i tak są na tyle zaawansowane technicznie, że potrafią wyświetlić tak obrazy, by te wydawały się duże i wyraźne.

Zatem nasza strona firmowa jest przestarzała jeśli nie dostosujemy jej do tychże ekranów NA RESPONSYWNE. Mimo, że są one o wysokich rozdzielczościach to jednak same nie zoptymalizują tak wyglądu, żeby wszystko było na właściwym miejscu i czytelne – wyświetlania poszczególnych witryn, które są prezentowane w sieci. Responsywne strony www to nic innego jak jej elastyczność, gdzie kod źródłowy związany z grafiką jest tak ułożony aby stronę „wydłużać”, „poszerzać”, ukrywać jej elementy, zmieniać strukturę wyświetlania poszczególnych bloków. A kto może nam to zapewnić? Na pewno twórcy witryn i przy zastosowaniu innowacyjnych szablonów, gotowych rozwiązań w połączeniu z bibliotekami programowania, stworzą konkretny design przy jednoczesnym wsparciu wyświetlania mobilnego. Ale także my sami możemy zrobić mała rewolucje w naszej stronie i poszperać nieco w dodatkach, które często są oferowane jeśli korzystamy z gotowych systemów CMS – WordPress, Drupal i inne. Warto jednak podjąć współpracę z profesjonalistami, których jest przecież wielu. Dzięki temu, że profesjonaliści dostosują nam stronę internetową tak, by była ona responsywna, nie stracimy już ani jednego Klienta. Dzięki wykonaniu strony od nowa responsywnej,zdobędziemy Klienta również korzystającego ze smartfona. Responsywna strona www to więcej klientów, większe możliwości i mniejsze koszty. Dodatkowo dzięki temu, że TWOJA STRONA JEST RESPONSYWNA, zyskasz wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Dla Google responsywność stron jest coraz istotniejszym znacznikiem pozycji w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu, że Twoja strona będzie respoinsywna, Google widzi ją jako “przyjaźniejszą”, a Ty będziesz cieszył się lepszym wynikiem, niż strony nieresponsywne. Firma Pearbrand Agencja Interaktywna od 9 lat wykonuje profesjonalne responsywne strony internetowe lub gotową już stronę dopasowuje do urządzeń mobilnych. Co zyskasz współpracując z nami? Krótki czas realizacji – zyskujesz gotowy serwis responsywny RWD już w 14 dni. Unikalny projekt graficzny – odbierasz indywidualny, nieszablonowy projekt graficzny. Atrakcyjna cena strony responsywnej – otrzymasz od nas wycenę swojego projektu w 24 h. Ogromne doświadczenie – Ponad 9-letnie, zdobywane na polskim i angielskim rynku. Satysfakcja Gwarantowana- dołącz już dziś do naszych zadowolonych klientów. Pomoc – zawsze jesteśmy dostępni i zajmiemy się Tobą. Skontaktuj się z nami już dziś – KONTAKT
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł12001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!