Potrzebujesz porady? Zapraszam. 791 380 012.
Dodane przez Anika P.
18 maja 2018

Strona www w WordPressie to świetny pomysł!

Wordpress –narzędzie do budowy Twojej strony www. Strona www powinna posiadać system zarządzania treścią. O to już nikt wątpliwości nie ma, gdyż jest to standard. Strona wrzucona, nieaktualizowana jest po prostu martwa i niewidoczna dla google. Dzięki CMS możemy bez wiedzy programistycznej w każdej chwili dodać nowe zdjęcia czy wpisy.

WordPress –narzędzie do budowy Twojej strony www.

Strona www powinna posiadać system zarządzania treścią. O to już nikt wątpliwości nie ma, gdyż jest to standard. Strona wrzucona, nieaktualizowana jest po prostu martwa i niewidoczna dla google. Dzięki CMS możemy bez wiedzy programistycznej w każdej chwili dodać nowe zdjęcia czy wpisy. Na rybku jest masę różnych CMSów z licznymi możliwościami. Są też CMS autorskie, których nie polecamy. Jednym z najpopularniejszych i przez nas przede wszystkim polecanych CMSów jest WordPress. Mam nadzieję, że dzisiaj przekonamy Cię o jego niezawodności. Przekażemy Ci mocne argumenty dlaczego akurat polecamy WordPressa również do Twojej strony internetowej.

Historia WordPressa

Na początku WordPress był używany głównie w środowisku blogerów. Z czasem blogi przekształciły się w firmowe kombo-strony. Obecnie z tego CMS-a korzysta aż 24 % wszystkich stron w internecie, wśród których możemy odnaleźć liczne sklepy czy nawet portale internetowe. WordPress jest zatem idealnym narzędziem do budowy i obsługi profesjonalnych stron internetowych. Twoja strona może być rozwijana na wiele sposobów ze względu na wciąż rosnącą ilość darmowych i płatnych wtyczek do wordpressa oraz funkcjonalności.

Po pierwsze, WordPress jest darmowy

wordpress6 Po pierwsze, WordPress jest darmowy. Jest to produkt na zasadach open source, stąd nie ma żadnych opłat licencyjnych, czy miesięcznych. Nie opłacasz zatem również jednorazowej opłaty za zakup oprogramowania Twojej strony, a ta prawdopodobnie by się zaczynała od kilkunastu tysięcy

Po drugie, WordPress jest nieograniczony

wordpress5 Po drugie zakupując stronę internetową w naszej Agencji, możesz ją później rozbudować gdziekolwiek chcesz. Bardzo chętnie Ci pomożemy w jej rozbudowaniu w przyszłości, ale nie wiążemy Cię z nami poprzez zamknięty kod oprogramowania. Masz pełny wybór i kontrolę nad własna stroną internetową, co może być trudne, kiedy wybierasz autorskie oprogramowanie gdzie indziej.

Po trzecie, WordPress jest responsywny

wordpress3 Po trzecie strona wygląda po prostu świetnie. Pamiętaj, że obecnie 35% użytkowników internetu to użytkownicy mobilni, czyli korzystający z smartfona. Dzięki temu Twoja strona wygląda idealnie na tamlecie i na ekranie monitora. To bardzo ważne, gdyż strona nieresponsywna odstraszyłaby potencjalnego Klienta. Obecnie wybieramy usługi i kupujemy produkty ze smartfonem w ręku.

Po czwarte, WordPress jest multifunkcyjny

wordpress4 Po czwarte możesz w każdej chwili z prostej strony wizytówki Twojej firmy, rozszerzyć i rozbudować tak swoją stronę, że stworzysz z niej sklep czy też duży katalog produktów lub usług. WordPress jest systemem open source do którego programiści na całym świecie wykonują liczne moduły i funkcjonalności, które w każdej chwili można dodać za dodatkową ceną. Obecnie dostępnych wtyczek jest już ponad 50 tysięcy i umożliwia rozbudowanie strony i dodanie funkcji niestandardowych, zgodnie z naszymi własnymi oczekiwaniami.

Po piąte, WordPressa lubi Google

wordpress7 Google z WordPressem się Lubią. Tak po prostu. Strony stawiane na CMS WordPress są wyżej pozycjonowane i mają wyższe wyniki pozycjonowania niż inne strony na autorskich oprogramowaniach. WordPress to zatem najlepszy sposób na zgarnięcie dużej liczby potencjalnych Klientów. Warto pomyśleć o optymalizacji strony www pod względem SEO. WordPress pozwala na zarządzanie strukturą linków URL w Twojej stronie www. Dodatkowa wtyczka Yoast SEO wspomaga przygotowanie wpisów pod SEO dla zwykłego Kowalskiego. Dzięki tej wtyczce nie jest potrzebna profesjonalna wiedza. Dzięki check-liście wtyczka podpowie Ci co musisz dodać do strony, wyjaśni kwestie meta tagów i Title strony, a nawet podpowie kolorem czy Twoja strona jest dobrze przygotowana pod Google. Zielony oznacza świetnie, pomarańczowy – można dopracować, a czerwony kiepsko.

Po szóste, WordPress jest bezpieczny

wordpress2 Wordpress wiedzie prym również z powodu jego bezpieczeństwa. Nie warto w tej kwestii stosować pół-środków. Klient musi wiedzieć, że jego dane są bezpieczne i nie wpadną w niepowołane ręce. WordPress sam w sobie jest bezpieczny, jednak zwiększają jego bezpieczeństwo również dodatkowe moduły i mechanizmy ochronne. Przede wszystkim należy często aktualizować same oprogramowanie jak i wtyczki.

Po siódme, WordPress jest popularny

wordpress1 Popularność wordpressa bije na głowę wszystkie inne CMS, takie jak Joomla, Drupal czy Magento. To, że WordPress jest coraz popularniejszy, przekłada się to bezpośrednio na coraz to nowsze ulepszenia samego CMS przez wielu twórców na całym świecie. Oznacza, że samo oprogramowanie dostosowuje się do technologii, bezpieczeństwa, zmieniających się trendów oraz samego gogle. Dodatkowo mamy ogromny zasób dodatkowo płatnych funkcji.

Czy zatem WordPress jest idealny dla Ciebie?

Powodów dla których polecamy WordPressa jest wiele. Jest on bezpieczny, intuicyjny, prosty, nowoczesny, ale również i dostosowany do rozbudowy o nowe funkcje. Wszystko zależy od własnych indywidualnych wymagań, byśmy dopasowali Twoją stronę to do Twojego biznesu i stworzyli profesjonalną stronę internetową.
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł24001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!