Potrzebujesz porady? Zapraszam. 791 380 012.

19 kwietnia 2018

Co to jest BOOM czyli kiedy strona będzie w top?

Co to jest BOOM czyli kiedy strona będzie w top?. BOOM o którym mowa, na pewno nie nastąpi od zaraz ani w najbliższych pierwszych 3 miesiącach od momentu gdy zaczniemy pozycjonować naszą stronę Internetową. Tak chyba najlepiej odpowiadać na pytania typu – kiedy będzie efekt, wielu odwiedzających, kiedy strona będzie w TOP.
Nie da się przewidzieć zmian algorytmu strona w google– jest stworzony przez kogoś, kto nie wyjawi swojej tajemnicy. Poza tym Google znacznie utrudnia próby rozszyfrowania swoich programów, i robi to skutecznie..

Wciąż zmienia elementy klasyfikacji stron www i dodaje nowe odmiany algorytmu np. Panda, Pingwin, Koliber – to przykłady o których często się pisze.
Do czasu 6 miesięcy trwa najtrudniejszy etap pozycjonowania strona w google. Trudno z góry określić ilu użytkowników w jakim czasie wejdzie na stronę. Trzeba wspomnieć o cierpliwości – musimy ją mieć. Można też posługiwać się szacunkowymi wyliczeniami, no i oczywiście trzeba mieć swój plan i cele. Wtedy nie stoimy w miejscu.
strona w google Stosowane są różne metody marketingu pod kątem wyszukiwarek i nagle okazuje się, że efekty są już bardzo widoczne pod 2-3 miesiącach a jest fraza w TOP 10. Są to intensywne działania np. linkowanie do setek stron w przeciągu niedługiego czasu. To jest krótkotrwałe i do momentu gdy Google to wykryje, skuteczne.
Przy stosowaniu bardziej naturalnych metod i bardziej bezpiecznych, wynika regularny wzrost odwiedzin. Proces jest wolniejszy, jednak przy prowadzeniu poważnego biznesu – pożądany.
Ma się sprawdzać w pracy, że każdy kolejny miesiąc w pierwszym półroczu to wzrost minimum 50% odwiedzin unikalnych w stosunku do poprzedniego. W praktyce, często bywa, że jest to bardzo zaniżone. Tak więc, można szacować, że w np. grudniu osiągniemy pułap około 700 wejść a w styczniu swobodnie przekroczymy 1100 itd. To są tylko szacunki. Należy pamiętać, że może w każdej chwili nastąpić ten BOOM, który już się utrzyma po prostu. Trzeba też wiedzieć, że potem, gdy statystyki mówią nam już o dziesiątkach tysięcy odwiedzin miesięcznie, trudniej jest zachować wspomniane 50% proporcji. Zatem takie założenie jest całkiem możliwe przez początkowy okres pozycjonowania.

Pearbrand Agencja Interaktywna – tworzenie stron www Warszawa, tworzenie stron internetowych Warszawa, tworzenie stron warszawa, tworzenie stron warszawa cennik

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł12001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!