Potrzebujesz porady? Zapraszam. 791 380 012.

24 kwietnia 2018

Rodzaje reklam na Facebooku

Rodzaje reklam na Facebooku – Wiele osób i firm zadaje sobie pytania, jak w odpowiedni sposób rozreklamować swoją firmę. Jedną z opcji jest oczywiście reklama i działalność na Facebooku. Często jednak jeden rodzaj reklamy jest nierówny innemu, dlatego warto zastanowić się wcześniej co chcemy osiągnąć i w jakim czasie. Wiele firm nie zastanawia się nad tymi zagadnienia i po pewnym czasie, gdy budżet już się kończy, pojawiają się wątpliwości czy udało się osiągnąć z tego coś wymiernego.

 

Rodzaje reklam na Facebooku

Przede wszystkim należy pamiętać, że choć każdy może ustawić reklamę na niebieskim portalu, nie każdy zna i pamięta o wszystkich haczykach tam czyhających. Należy przede wszystkim rozróżnić kilka rodzajów reklam:
– reklama nakierowana na zasięg – korzystamy z tej opcji, jeśli chcemy, aby jak najwięcej osób zobaczyło nasz post, niekorzystnie zaś podejmowało wobec niego jakieś działania;
– reklama nakierowana na zaangażowanie – jest to opcja, która będzie zliczać budżet przy interakcjach z profilem, np. komentarzach, udostępnieniach i like’ach;
– reklama nakierowana na zbieranie polubień naszego profilu – skupiamy się tutaj na zebraniu jak największej grupy osób zainteresowanych naszymi działaniami.
Każdy z tych rodzajów ma swoje plusy i minusy oraz będzie stosowany do konkretnych działań. Należy także pamiętać, że reklamy można kierować np. tylko do fanów profilu, co pozwala ograniczyć koszty, a poinformować praktycznie wszystkich użytkowników zainteresowanych naszymi działaniami o np. nowej promocji bądź regulaminie. Warto się nad tym zastanowić.

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł12001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!