Potrzebujesz porady? Zapraszam. 791 380 012.
Dodane przez Anika P.
7 maja 2018

Responsywne strony internetowe

Responsywne strony internetowe – oglądałeś kiedyś stronę internetową w telefonie lub na tablecie? Zdarzyło Ci się, że tekst był porozrzucany, grafika denerwująca, a całość wprost prosząca się, by ją zamknąć? To dobrze! Bo dzięki temu wiesz, jak nie powinna wyglądać Twoja strona. Przecież takich osób jak Ty, korzystających z urządzeń mobilnych są miliony. A my wiemy, co zrobić, aby Twoją stronę oglądali z przyjemnością.

Responsywne strony internetowe

Oglądałeś kiedyś stronę internetową w telefonie lub na tablecie? Zdarzyło Ci się, że tekst był porozrzucany, grafika denerwująca, a całość wprost prosząca się, by ją zamknąć? To dobrze! Bo dzięki temu wiesz, jak nie powinna wyglądać Twoja strona. Przecież takich osób jak Ty, korzystających z urządzeń mobilnych są miliony. A my wiemy, co zrobić, aby Twoją stronę oglądali z przyjemnością.

Po prostu wsłuchujemy się w potrzeby Internautów.

I wcale nie jest to takie trudne, przecież sami na co dzień też nimi jesteśmy. A mechanizmy myślenia i percepcja ludzka od lat wyglądają tak samo. To proste. Jeśli coś Ci się podoba, patrzysz na to przychylnym okiem, patrzysz dłużej, łatwiej zapamiętujesz, kojarzysz pozytywnie. Jeśli Cię denerwuje, starasz się wymazać z pamięci, nie wracasz do tego. Poza tym, we współczesnym świecie, gdzie przestrzeń Internetu pomaga nam funkcjonować w naszej rzeczywistości, oczekujemy rozwiązań ułatwiających nam dostęp do informacji. Suma summarum: Szanowny Internauta życzy sobie, by otwierając Twoją stronę gdziekolwiek jest i z czegokolwiek korzysta, być nią pozytywnie zaskoczonym.

I to jest responsywność.

Nie będziemy opisywać Ci, jak to działa od strony technicznej. My tej wiedzy potrzebujemy, Ty nie. Dla Ciebie ważne jest, aby strona świetnie wyglądała na każdym urządzeniu i była łatwa w nawigacji. I to możemy Ci zagwarantować. Bo naszą pasją jest kreatywne i wpisujące się w rosnące oczekiwania czytelnika tworzenie stron www. Warszawa, gdzie na co dzień działamy, jest natomiast naszą inspiracją.
 
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł24001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!