Firma Waldemar Cieślak
Producent i dystrybutor produktów VALDE
* poduszki ortopedyczne
* korektory ortopedyczne
* materace ortopedyczne
* zaopatrzenie medyczne
* pozostałe produkty
Infolinia: 22 833 48 53
VALDE PODUSZKA ORTOPEDYCZNA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


14 dni na
zwrot
gwarancja
jakości
wysyłka
w 24 h
Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym.


Cechy

Poduszki ortopedyczne produkowane przez naszą firmę to produkty najwyższej jakości. Od początku istnienia firmy stawiamy właśnie na jakość. W naszej ofercie znajdziecie Państwo poduszki ortopedyczne dopasowane do wymagań każdego klienta.Obecnie w naszej ofercie znajdziecie Państwo 17 modeli poduszek, korektorów i stabilizatorów ortopedycznych oraz 9 modeli wysokospecjalistycznych materacy leczniczo - rehabilitacyjno - relaksowych o 7 - strefowej twardości. Wśród tych pozycji na pewno każdy z Państwa znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, co pozwoli poprawić jakość snu i komfort codziennego życia, umili je i sprawi, że czas poświęcony na wypoczynek, sen, relaks i pracę będzie jeszcze bardziej efektywny i przyjemny. Dbaj o swoje zdrowie w każdej chwili swojego życia.

Zastrzega się odchylenia kolorystyczne produktów wynikające z różnic odwzorowywania kolorów przez monitory.


Oznakowanie poduszek

Poduszki ortopedyczne Valde charakteryzują się najwyższą jakością. Potwierdzeniem jakości naszych poduszek są przyznane certyfikaty:

Znak jakości Q,
IW spełniająca normy ISO/IEC 17025:2005
"Bezpieczny dla człowieka"
"Bezpieczne dla Dziecka"
Wyrób Medyczny klasy I zgodny z Dyrektywą Rady (93/42/EEC)
CE


Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stworzyliśmy szeroką gamę kolorystyczną naszych poszewek.