Gwarancja udanych zakupów

Najwyższa jakość produktów

14 dni na zwrot bez podania przyczyny

22 201 928 201

biuro@onlydeal.pl

Na tej aukcji kupujesz:

ORYGINALNE ETUI Z NADRUKIEM!

Opis przedmiotu

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitaedicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro uisquam est, ui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur? Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur


  • Trwały i oryginalny nadruk

  • Wykonane z najwyższej jakości materiału gumowego

  • Wystaje ponad ekran - skuteczna ochrona wyświetlacza

  • Idealnie dopasowane do Twojego telefonu

  • Swobodny dostęp do wszystkich przycisków i wejść

Miejsce na dodatkową treść

WYBIERZ SWÓJ WZÓR Z PONAD

500

DO WYBORU NA NASZEJ AUKCJI

006

wzór

006

wzór

006

wzór

006

wzór

006

wzór

006

wzór

006

wzór

006

wzór

006

wzór

006

wzór

006

wzór

006

wzór

006

wzór

006

wzór

006

wzór

Zobacz inne aukcje!

Nazwa przedmiotu

39,99,-

Nazwa przedmiotu

39,99,-

Nazwa przedmiotu

39,99,-

Nazwa przedmiotu

39,99,-

INFORMACJE

Załączniki

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker

Zwroty

A. ODSTĄPIENIE OD UMOWY

czas na zwrot: 30 dni
koszt zwrotu: bezpłatny
formularz zwrotu (najszybszy sposób)
adres do zwrotu: Prologis Park Błonie, DC 6, Kopytów 44, 05-870 Błonie, Polska

B. Dążąc do zapewnienia Ci jak największej satysfakcji z dokonywanych u nas zakupów, jeśli jesteś kupującym - konsumentem, dajemy Ci możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży, bez podawania przyczyny i bezpłatnego zwrotu zakupionego u nas produktu w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki.

C. Chcąc zwrócić zakupiony produkt, najprościej będzie, jeśli zamówisz kuriera korzystając ze strony: formularz zwrotu lub złożysz oświadczenie o odstąpieniu od umowy, pisząc do nas na adres e-mail: zwroty-sklep@allegro.pl. Jednocześnie możesz przy tej czynności, skorzystać z poniższego formularza:

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Grupa Allegro sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 182
60-166 Poznań
zwroty-sklep@allegro.pl.

Niniejszym informuję o odstąpieniu od umowy sprzedaży:
nazwa produktu:
data zakupu i nr Oferty:
imię i nazwisko:
adres:
data (odstąpienia od umowy):
Podpis (jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej)

D. Powinieneś odesłać produkt w ciągu 14 dni od dnia przesłania nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży. Gdy otrzymamy od Ciebie zakupiony produkt, zwrócimy niezwłocznie (najpóźniej w ciągu 14 dni) wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty odesłania produktu.

E. Ponadto, zgodnie z prawem odstępujący od umowy sprzedaży ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości kupionego produktu, jeżeli korzystał z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania. W takim wypadku zwrócimy odpowiednio pomniejszoną kwotę zwrotu za zakupiony przez Ciebie produkt.

F. Pamiętaj również, że zgodnie z prawem konsumenckim niektóre produkty nie są objęte prawem odstąpienia od umowy bez podania przyczyny (możliwością zwrotu). Informacje w tym zakresie znajdują się w opisie Oferty takiego produktu. Dotyczy to między innymi następujących produktów: • produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, np. bielizna, szczoteczki do zębów, depilatory, kremy, podkłady itp.;
• nagrania dźwiękowe, wizualne jak również gry i programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
• produkty nieprefabrykowane, wyprodukowane według specyfikacji konsumenta lub służące zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
• produkty ulegające szybkiemu zepsuciu lub mające krótki termin przydatności do użycia;
• produkty, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

Reklamacje

A. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znajdowały się produkty najwyższej jakości, pozbawione jakichkolwiek wad. Za ewentualne wady odpowiadamy na zasadach określonych w przepisach Kodeksu cywilnego (w szczególności w art. 556 oraz art. 556(1)–556(3) KC.).

B. Jeżeli chcesz zareklamować produkt, możesz to zrobić: • pisząc na adres email: reklamacje-sklep@allegro.pl lub;
• korzystając z formularza kontaktowego dostępnego w treści Oferty, bądź;
• w formie pisemnej kierując reklamację na adres: Grupa Allegro sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań.

C. Poprawnie składana przez Ciebie reklamacja, powinna zawierać co najmniej: • Twoje imię i nazwisko oraz adres,
• numer oferty na Allegro, nr SO i datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
• przedmiot reklamacji, ze wskazaniem Twojego żądania,
• wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

• Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji możemy zwrócić się do Ciebie o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.
• Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.
• Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Ciebie adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.
• Zadbaj o bezpieczne zapakowanie produktu, tak aby dotarł do nas nieuszkodzony.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

GWARANCJA

• Jeśli sprzedawany przez nas produkt objęty jest gwarancją producenta lub importera, jej zakres potwierdza dokument gwarancyjny.
• W przypadku produktów objętych gwarancją, w opisie naszej Oferty umieszczamy informacje o treści i sposobie gwarancji, którą objęty jest sprzedawany produkt.
• Jeżeli chcesz skorzystać z przysługujących Ci uprawnień dotyczących reklamacji produktu z tytułu gwarancji, możesz zgłosić reklamację powołując się na nią w treści zgłoszenia reklamacyjnego lub skontaktować się bezpośrednio z gwarantem (co w określonych sytuacjach może przyspieszyć proces reklamacji).

Dostawa i płatność

Wielu webmasterów i designerów używa Lorem Ipsum jako domyślnego modelu tekstu i wpisanie w internetowej wyszukiwarce ‘lorem ipsum’ spowoduje znalezienie bardzo wielu stron, które wciąż są w budowie. Wiele wersji tekstu ewoluowało i zmieniało się przez lata

Informacje od sprzedającego

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami.

INFOLINIA CZYNNA PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK
W godzinach 800 - 1600

+ 48 576 077 947

pieceofcase@gmail.com

© Copyright 2017 OnlyDeal. Design by pearbrand.pl