Wszystko czego
potrzebujesz
do wybielenia
Twoich zębów

Zobacz aukcje

Gratulacje!

Właśnie zrobiłeś
pierwszy krok
naprzód do
bielszego uśmiechu!

Odklej pasek
wybielający

Zaaplikuj

Odsłoń swój
nowy uśmiech

Dlaczego my?

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki CREST w Polsce. Lorem ipsum dolor amet asmet dolehjfdnhedejvndj dskejfcj esfkcjd. Lorem ipsum dolor amet asmet dolehjfdnhedejvndj dskejfcj esfkcjd. Lorem ipsum dolor amet asmet dolehjfdnhedejvndj dskejfcj esfkcjd. Lorem ipsum dolor amet asmet dolehjfdnhedejvndj dskejfcj esfkcjd.

Wysyłka natychmiastowa

Wysyłka z USA,
możliwość śledzenia przesyłki.

Co nas wyróżnia

Opis aukcji

Jak działają paski wybielające?

Crest 3D White to cieniutkie, elastyczne paski, które są pokryte żelem. Paski są unikalnie stworzone aby dostosować się do kształtu Twoich zębów. Produkt działa poprzez utrzymywanie wybielającego żelu na Twoich zębach, żeby widocznie wybielić przebarwienia widoczne na powierzchni zębów.

v

Czy Crest 3D White są bezpieczne dla mojego szkliwa?

Tak. Crest 3D White zawierają nadtlenek, tą samą bezpieczną dla szkliwa substancję, której używają dentyści do wybielania zębów .Dokładne testy pokazały, że produkt jest bezpieczny jeśli używa się go zgodnie z zaleceniami.

Co z nadwrażliwością i dyskomfortem dziąseł?

Niektórzy ludzie mogą odczuć nadwrażliwość zębów i dyskomfort zębów podczas stosowania produktu – jest to jednak tylko tymczasowe i nie szkodliwe. Jeżeli znacząca nadwrażliwość zębów będzie sie rozwijać należy zaprzestać używania produktu.

Czy Crest 3D White będą działać również na pracę dentystyczną?

rest 3D White wybielają tylko i wyłącznie naturalne zęby. Paski nie wybielają plomb, koron, protez, sztucznych zębów. Nie używać pasków w przypadku noszenia urządzenia, które koryguje nieprawidłowości stomatologiczne. Jeśli w najbliższym czasie wybierasz się do denty

Informacje o produkcie

Dlaczego płacić za profesjonalna kuracje wybielania zębów? Działanie Crest 3D White Whitestrips Professional Effects jest tak samo skuteczne!

Paski wybielające Crest są tak zaprojektowane, aby chronić szkliwo tak samo efektywnie jak u dentysty. Nałóż raz dziennie na 30 minut. Zobaczysz już po trzech dniach pierwsze efekty, a Twój uśmiech będzie z każdym dniem coraz piękniejszy.

O marce Crest

Marka Crest jest liderem w dziedzinie higieny jamy ustnej i wybielania zębów. Marka powstała w USA i cieszy się ogromną popularnością od wielu lat. Jakość produktów gwarantuje właściciel marki – firma Procter & Gamble, lider w branży dóbr konsumpcyjnych, głównie kosmetyki i środki higieny osobistej.

Jak to działa?

Cienka warstwa żelu umieszczona na pasku działa bezpośrednio na zęby. Minimalizując w ten sposób kontakt z dziąsłami. Substancja czynna aktywnie usuwa wszelkie przebarwienia, zostawiając piękne białe zęby.

Co otrzymujesz po zakupie

Możliwość zwrotu

Lorem ipsum dolor amet doloris lorem ipsum dolor.

Dowód zakupu

Lorem ipsum dolor amet doloris lorem ipsum dolor.

Gwarancja

Lorem ipsum dolor amet doloris lorem ipsum dolor.

Zapakowany towar

Lorem ipsum dolor amet doloris lorem ipsum dolor.

Doświadczenie

Lorem ipsum dolor amet doloris lorem ipsum dolor.