Automativ

Najlepsze Produkty w doskonałej cenie

Kim jesteśmy

Marka Automativ to odpowiedź na potrzeby rynku fitness & sport. To linia odżywek i suplementów diety dla osób aktywnych. Produkty Automativ-y polecamy osobom szukającym wysokiej jakości profesjonalnych produktów w najniższej możliwej cenie! To prawdziwa rewolucja na rynku odżywek. Wielu z was pomyśli, że tanie produkty to niska jakość, słaby smak i niepewny skład. Nic bardziej mylnego. Dla profesjonalnej firmy produkującej żywność specjalnego przeznaczenia żywieniowego jest to możliwe.

Czy zastanawialiście się skąd biorą się ceny suplementów diety? Koszty surowca i produkcji to tylko trochę ponad 50% ceny produktu. Reszta to drogie kolorowe opakowanie, drogi marketing, opłacanie zawodników, reklama, sponsoring, drogie stoiska handlowe. Potem wysokie marże sklepów, które muszą zarobić na czynsz, opłacić pracowników.

Wiele produktów jest zlecanych do wytworzenia w zewnętrznych fabrykach, gdzie za produkcję usługową trzeba zapłacić wysoką marżę. A efektem takiej produkcji jest skopiowany produkt gdzie nie zawsze jakość jest kontrolowana na każdym etapie produkcji. Dlatego stwierdziliśmy jednogłośnie że już czas stworzyć produkt, który:

  • Jest opracowany od podstaw przez nas samych, przez profesjonalnych dietetyków mających odpowiednie kwalifikacje do tego.
  • Jest produkowany w naszej fabryce pod nadzorem doświadczonych technologów i samych właścicieli.
  • Opakowanie naszych produktów jest proste ale zarazem estetyczne. Głównym zadaniem opakowania jest chronić produkt przed warunkami zewnętrznymi, przekazać niezbędne informacje na temat produktu. Wszystko po to aby nie generować niepotrzebnych dodatkowych kosztów.
  • Jakość produktów Automativ ma być priorytetem. Wszystkie komponenty użyte mają pochodzić od producentów słynących ze swojej wysokiej jakości.
  • Smak naszych suplementów ma zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.
  • Rezygnujemy z jakichkolwiek zabiegów reklamowych, sponsoringów ,które generują koszty.
  • Marka Automativ będzie sprzedawana głównie przez producenta i zaprzyjaźnionych sprzedawców, którym będzie zależeć na tym aby produkty trafiły do Państwa w najniższej możliwie cenie.

nazwa przedmiotu

Koncentrat białek serwatkowych Automativ (Koncentrat białek serwatkowych – Instant) to produkt specjalnego przeznaczenia żywieniowego zaspakajający rosnące zapotrzebowanie organizmu na aminokwasy potrzebne do budowy tkanki mięśniowej przy intensywnym wysiłku fizycznym. Koncentrat białek serwatkowych pochodzi w 100% z serwatki.

Składniki:

Koncentrat białka serwatkowego/ aromat- w przypadku produktu smakowego(kakao dla smaku czekoladowego)/ kwas cytrynowy (regulator kwasowości)/ lecytyna sojowa (emulgator)/ czerwień buraczana (barwnik)/karboksymetyloceluloza-substancja zagęszczająca *sukraloza (substancja słodząca)- tylko dla produktu smakowego. W przypadku niektórych smaków, zawartość białka może zmienić się +/- 1%.

Sposób przygotowania do spożycia:

Odmierzyć jedną porcję o wielkości 30 g (3 miarki) i rozpuścić ją w 200 ml wody lub mleka. Stosować według indywidualnego zapotrzebowania: 2-3 razy dziennie bezpośrednio po przygotowaniu. Opakowanie zawiera 23,3 porcje po 30 g.

Nutrition fact
(wartości odżywcze)

100g

30g

Energy Value
(wartość energetyczna)

390kcal
/1648kJ

117kcal
/494kJ

Fat
(tłuszcz)

6,60g

1,98g

Saturated fatty acid
(kwasy tłuszczowe nasycone)

2,30g

0,69g

Carbohydrates
(węglowodany)

5,70g

1,71g

Segars (cukry)

4,90g

1,47g

Protein D.M. (białko s.m.)

74,00g

x

Salt (sól)

0,60g

x

Uwaga

Po zakończeniu aukcji proszę wybrać rodzaj smaku produktu.

Białka

Wanilia

Truskawka

Czekolada

Banan

Ciasteczko

Czekloada
z orzechami

Bestsellery

Wysyłka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla rhoncus enim eget consequat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla rhoncus enim eget consequat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla rhoncus enim eget consequat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla rhoncus enim eget consequat.

REGNUM MILK
  • 661 433 423
  • lorem@ipsum.com
  • Warszawa, ul. Batorego 22
Copyright: Automativ
Projekt i realizacja szablonu allegro: peabrand