Potrzebujesz porady? Zapraszam. 791 380 012.
Dodane przez Anika P.
8 maja 2018

Projektowanie logo

Projektowanie logo – Czy LOGO jest mi w ogóle potrzebne? Z tym pytaniem, jako agencja interaktywna spotykamy się dość często. Nasi klienci pytają nas o sens tworzenia LOGO i o to, czy LOGO może negatywnie wpłynąć na ich wizerunek.r.

Logo – Twój symbol biznesowej tożsamości.

Projektowanie logo – Czy LOGO jest mi w ogóle potrzebne? Z tym pytaniem, jako agencja interaktywna spotykamy się dość często. Nasi klienci pytają nas o sens tworzenia LOGO i o to, czy LOGO może negatywnie wpłynąć na ich wizerunek.

No to odpowiadamy:

Tak, LOGO jak najbardziej ma swój sens. I mówimy to z perspektywy wielu lat bycia na rynku i zdobytego doświadczenia. LOGO to sposób na zyskanie rozpoznawalności na rynku. To znak, za pomocą którego firma jest identyfikowana i kształtuje swoją tożsamość. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ firmy z tożsamością biznesową są bardziej wiarygodne i atrakcyjne w oczach klientów. Tak, LOGO może negatywnie wpłynąć na Twój wizerunek. My jako projektanci doskonale znamy grzechy główne, których popełniać nie wolno. I znamy też zasady, na których opiera się tworzenie dobrego LOGO. Wiemy, że musi być oryginalne, zapadające w pamięć, określać charakter Twojej firmy. A czego nie może? Przede wszystkim być kopią, czy tanią podróbką. Gdy wykonany dla Ciebie projekt, spójrz na niego i powiedz nam, z czym Ci się kojarzy. W końcu innym będzie kojarzyć się podobnie. To Twoje pierwsze wrażenie jest dla nas kluczowe. Ono powie nam więcej, niż tysiąc słów. Projektowanie logo na tym właśnie polega, by tworzyć obraz, który wywołuje dobre pierwsze wrażenie. Gdy Ty będziesz zadowolony, a i my będziemy wiedzieć, że LOGO jest dobre, osiągniemy wspólny sukces. Skąd ta pewność? My jesteśmy PearBrand i wiemy, jak odnosi się sukcesy.
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł24001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!