Potrzebujesz porady? Zapraszam. 791 380 012.

23 kwietnia 2018

projekt wizytówki projektowanie wizytówek firmowych

Projekt wizytówki, projekt wizytówek, projektowanie wizytówek firmowych. Wizytówka. Mała, zwykła, niepozorna karteczka. Ale czy na pewno? Czy ma szansę odejść do lamusa?
Przecież wizytówki to od wielu lat podstawowa forma reklamy naszej firmy.

Dlaczego? Ano dlatego, że służy jako pierwsza i zasadnicza informacja o naszej działalności. Spotykając znajomych należy wręczyć im kilka sztuk, choćby ze względu na to, iż tym sposobem mała karteczka „pójdzie między ludzi”. Kolega przekaże ją kolejnej osobie, itd. Warto mieć również pewną ilość wizytówek na swoim biurku w firmie. Każdy, kto nas odwiedza w biurze może być przecież w przyszłości naszym klientem. Poza tym ten mały kartonik uważany jest za formę szacunku i uprzejmości w stosunku do tego, komu go wręczamy. Oznacza, iż oczekujemy dalszego kontaktu i kontynuacji znajomości.
projekt wizytówki – Wizytówka zawsze powinna zawierać podstawowe informacje takie jak:
– nazwa firmy,
– adres siedziby,
– telefon kontaktowy,
– adres e-mail,
– godziny w jakich firma jest czynna.
Czasem wpisywane są tam również:
– numer NIP,
– numer REGON.
Na awersie projektu wizytówki zawsze znajduje się logo firmy, co jest bardzo ważne z uwagi na to, iż bardzo wielu ludzi zapamiętuje znaki graficzne i później je kojarzy w danej sytuacji.
projekt wizytówki, projekt wizytówek, projektowanie wizytówek firmowych – Wizytówki możemy także podzielić na cztery kategorie w zależności od ich przeznaczenia:
– służbowe,
– osobiste,
– rodzinne,
– kombinowane.
Istnieje na rynku wiele firm, które są w stanie lub też specjalizują się w wykonywaniu PROJEKTU wizytówek, projekt wizytówki. To w dalszym ciągu spory rynek, obsługujący wcale niemałe zapotrzebowanie. Każdy z nas posiada przecież całkiem pokaźną kolekcję kolorowych kartoników – wielkości karty kredytowej – które w pewnym momencie bardzo nam się przydają. Zapraszamy do realizacji Twojego własnego projektu wizytówek z Agencją Pearbrand, by Twój projekt był chlubą Twojej firmy.

biuro@pearbrand.pl
Kontakt

Przywitaj się, napisz do nas, a wspólnie zaprojektujemy wizytówkę, z której będziesz dumny!

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł12001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!