Potrzebujesz porady? Zapraszam. 791 380 012.

24 kwietnia 2018

PRACA w agencji reklamowej – dodatkowe źródło dochodu i zdobycie praktyki

PRACA w agencji reklamowej – dodatkowe źródło dochodu i zdobycie praktyki

Warto zdobywać doświadczenie w agencjach reklamowych, które działają w Internecie. Szczególnie ci, którzy mają stałą pracę na umowę i ich zamiłowanie to m.in. marketing oraz planują później otworzyć własny biznes, powinni szukać zatrudnienia dodatkowego w tym zawodzie.

Firm, które oferują takie możliwości jest wiele. Z uwagi na fakt, że nie jest tutaj potrzebna umowa z pełnymi świadczeniami (bo kandydat ma już pracę stałą), które są dosyć wysokie, przedsiębiorcy często ogłaszają nabór na takie stanowiska pracy np. przy pisaniu tekstów na strony, administracji stronami.
Koszty pracy również są niskie, bo taką można wykonywać zdalnie. Do tego celu jest potrzebny komputer i oczywiście dostęp do Internetu. Wynagrodzenie często obliczane jest na podstawie wykonanej pracy czy też podpisanych umów handlowych z klientami. Bywa tak, że pracodawca oferuje stałą podstawę wynagrodzenia miesięcznego + premie. Tak czy inaczej ze względu na dodatkowy charakter tego zatrudnienia, jest to opłacalne dla obu stron.

Osoby, które w taki sposób zatrudniają się w agencjach reklamowych to często tzw. freelancerzy.
Zjawisko jest dość często spotykane w biznesie i można być pewnym, że jakość usług tych, którzy pracują dodatkowo wcale nie jest gorsza. Tak naprawdę jakość zależy od umiejętności i odpowiedniej organizacji pracy ze strony pracodawcy oraz pracownika.

Rynek to Internet i brakuje fachowców na etat lecz jest łatwiej nawiązać współpracę np. z grafikiem, który zrobi layout dla strony www jeśli praca nie jest w normowanych godzinach i jej wykonanie jest swobodne. Pracodawca staje się jakby klientem zlecającym.

W podobny sposób można zdobyć świadectwo ukończenia praktyki zawodowej – wystarczy znaleźć przyjazną agencję i zatrudnić się tam jako praktykant. To może przydać się studentom lub uczniom innych szkół profilowanych.

Zapraszamy do kontaktu celem odbycia Praktyk w naszej Agencji.

Jeśli posiadasz już bogate doświadczenie – Napisz do nas.https://www.pearbrand.pl/kontakt/ A może akurat czekamy na Ciebie?

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł12001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!