Potrzebujesz porady? Zapraszam. 791 380 012.

23 kwietnia 2018

Praca w agencji interaktywnej oraz praktyki

Praca w agencji interaktywnej – Wspomniałem już o dodatkowej pracy w agencji reklamowej i chciałbym ten temat rozwinąć. Celem jest przedstawienie korzyści wynikających z odbycia takich praktyk.

Studenci różnych kierunków powinni mieć możliwość odbywania szkoleń praktycznych jako nauki zawodu w realnym środowisku czyli po prostu w zakładzie pracy. Dokładnie nie wiem na ile przepisy o szkolnictwie regulują tą sprawę ale wiem, że bez doświadczenia choćby najmniejszego, ale udokumentowanego – start w nowej pracy jest bardzo trudny. Ba! Ciężko nawet pracę znaleźć jeśli ktoś dysponuje tylko dyplomem ukończenia szkoły.

Dlatego studenci, którzy decydują się kształcić w odpowiednim zawodzie, powinni znać realia rynku – gdzie mogą w trakcie nauki zdobywać doświadczenie.
Kierunki związane z dziennikarstwem są pokrewne do tych branż, które swoje działania lokują w obrębie internetu. Podpowiadając tym uczniom, polecam zrobić wywiad polegający na tym, by spisać agencje reklamowe, INTERAKTYWNE i informacyjne, które mają siedzibę w obrębie zamieszkania. Potem sprawa jest prosta, bo robimy sobie wycieczkę i zostawiamy wszędzie swój CV, zgłaszamy chęć podjęcia praktyk zawodowych.

Czy praktyki w firmie, która zajmuje się budowaniem stron www są płatne? Tak. Zazwyczaj pracodawca oferuje wynagrodzenie ponieważ odbywa się to za pośrednictwem szkoły. Są podpisywane odpowiednie umowy na dofinansowanie. Podobnie bywa jeśli mamy do czynienia z absolwentami czyli osobami, które ukończyły szkoły i nie mają doświadczenia. Wtedy wchodzą odpowiednie umowy z PUP w sprawie staży i praktyk zawodowych.

Praca w agencji interaktywnej – Rynek pracy związanej z informatyką czyli czymkolwiek co jest powiązane z działaniami w Internecie jest obszerny. Właściwie w każdej już branży mamy do czynienia z takimi. Często nawet firmy, pozornie nic nie mające wspólnego z siecią, mają odrębne działy IT czy e-commerce. Zatem pracy jest wiele i można znaleźć ją w sieci.

Praca w agencji interaktywnej – Zapraszamy do kontaktu celem odbycia Praktyk w naszej Agencji.

Jeśli posiadasz już bogate doświadczenie – Napisz Do nas . A może akurat czekamy na Ciebie?

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł12001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!