Dodane przez Anika P.
18 maja 2018

Strona www w WordPressie to świetny pomysł!

WordPress –narzędzie do budowy Twojej strony www. Strona www powinna posiadać system zarządzania treścią. O to już nikt wątpliwości nie ma, gdyż jest to standard. Strona wrzucona, nieaktualizowana jest po prostu martwa i niewidoczna dla google. Dzięki CMS możemy bez wiedzy programistycznej w każdej chwili dodać nowe zdjęcia czy wpisy.

Czytaj więcej

Dodane przez Anika P.
8 maja 2018

Projektowanie logo

Projektowanie logo – Czy LOGO jest mi w ogóle potrzebne? Z tym pytaniem, jako agencja interaktywna spotykamy się dość często. Nasi klienci pytają nas o sens tworzenia LOGO i o to, czy LOGO może negatywnie wpłynąć na ich wizerunek.r.

Czytaj więcej

Dodane przez Anika P.
8 maja 2018

Tworzenie sklepów internetowych

Tworzenie sklepów internetowych. Z tworzeniem sklepów internetowych jest tak, jak z szyciem garnituru na miarę. Przygotowany przez fachowca projekt wymaga dokładnego skrojenia, a następnie połączenia wszystkich elementów. I to właśnie wtedy następuje proces tworzenia, który wcześniej przygotowaną grafikę czyni użytkową, nadając jej funkcjonalny charakter.

Czytaj więcej

Dodane przez Anika P.
8 maja 2018

Projektowanie sklepów internetowych

Projektowanie sklepów internetowych. Sklepy internetowe – dziś są ich tysiące, a nawet tysiące tysięcy. Każdy z nich ma jeden cel- być dla właściciela sposobem na życie, źródłem dochodu. Pytanie tylko, jak czerpać z możliwości, jakie on daje, skoro konkurencja ma dokładnie ten sam cel.

Czytaj więcej

Dodane przez Anika P.
8 maja 2018

Serwisy i portale internetowe

Serwisy i portale internetowe Jesteśmy PearBrand i świat reklamy nie ma przed nami tajemnic. Analizujemy go, rozkładając często na części pierwsze, uczymy się tego, co niedawno odkryte, a nawet sami odkrywamy i kreujemy wirtualną przestrzeń. I to nas pozytywnie nakręca. Dlatego nasze usługi to nie tylko projektowanie stron www, czy ich tworzenie, ale także tworzenie serwisów i portali internetowych. Bo to nie to samo!

Czytaj więcej

Dodane przez Anika P.
7 maja 2018

System Zarządzania Treścią (CMS)

System Zarządzania Treścią (CMS) – Ty nie gonisz uciekającego czasu, ale razem z nim uciekasz przed konkurencją? Dążysz do perfekcji i otwierasz się na nowe horyzonty? To wspaniale. Ale… czy wiedzą o tym Twoi klienci? Przecież każda decyzja, każda zmiana podejmowana jest z myślą o nich. Tylko, że oni muszą to wszystko wiedzieć.

Czytaj więcej

Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 24zł12001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?