Historia Pearbrand

Nasza historia nie pamięta czasów dinozaurów, ani nawet wojen światowych. Ale jest na tyle długa i tak bogata, że dziś możemy powiedzieć o sobie, że jesteśmy jedną z najlepszych agencji interaktywnych (nie najlepszą, bo w życiu trzeba zachować skromność i odrobinę pokory) w Polsce.
Nasze początki związane są z Krakowem i Warszawą, gdzie w 2009 roku, grupa pasjonatów designerów, postanowiła pasję tworzenia uczynić swoim pomysłem na życie. Swoją kreatywnością, zaangażowaniem i pragnieniem rozwoju pozytywnie zaskoczyliśmy nawet samych siebie. I to zaowocowało. Szybki rozwój był nieunikniony.

2012

Kolejnym przełomowym wydarzeniem w naszym życiu stało się pozyskanie Partnera Source i nawiązanie współpracy z Procter&Gamble. Cały czas też rozwijaliśmy się i poszerzaliśmy własne horyzonty. Dzięki temu nie boimy się nowych wyzwań a nowe narzędzia i technologie wykorzystujemy coraz skuteczniej do promocji naszych klientów. I także dlatego chętnie do nas wracają, polecając nas dalej. A to ogromne wyróżnienie.

Nowe technologie

Rozwijaliśmy nowe technologie! Zgodnie z wymaganiami naszych Klientów, poszerzyliśmy naszą ofertę. Zaczęliśmy nie tylko projektować i tworzyć wspaniałe strony WWW, ale także aplikacje mobilne i webowe. No cóż – potrzeba matką wynalazku.

Jesteśmy obecni w zagranicznych projektach

W 2013 roku zaczęliśmy angażować się w międzynarodowe projekty. Niby minęło tylko 12 miesięcy, ale dla nas to był jak rok świetlny. Zostaliśmy docenieni, czego dowodem stało się nawiązanie współpracy z poważnym partnerami biznesowymi, którzy otworzyli nam drzwi na światowe rynki. Nowy York, Londyn, Miami – tu zrealizowaliśmy nasze pierwsze zagraniczne projekty.

2014

Był rok 2014! Kiedy nasza oferta została rozbudowana o reklamy przestrzenne, dołożyliśmy wszelkich starań, aby wypracować sobie najwyższy poziom komunikacji z Klientem. Aby świadczyć najwyższy standard usług musieliśmy wypracować solidną nic porozumienia. Czy to się udało? Uważamy, że tak! Kompromis pomiędzy doskonałą jakością usług, atrakcyjnymi cenami i kosmicznymi prędkościami w realizacji zleceń zaowocował tysiącami zrealizowanych projektów i setkami zadowolonych Klientów. Wśród nich znalazły się duże, znane marki, takie jak Miami International Airport, a także marki, które dzięki nam dopiero stały się znane.

Dziś – możesz liczyć na nasze doświadczenie.

Dziś możesz liczyć na nasze doświadczenie. Nasza agencja działa obecnie na całym świecie. Docieramy do naszych Klientów zdalnie, korzystając z najnowszych technologii. Dla nas nie ma granic czasowych, ani geograficznych. I nie ma dla nas też rzeczy niemożliwych, jeśli chodzi o świat reklamy. Jesteśmy Pearbrand – kreatywna agencja interaktywna, która działa kompleksowo. Projektujemy, programujemy, pozycjonujemy, ubieramy w słowa.

Nasza pasja to wdrażanie
niebanalnych pomysłów do Twojego biznesu.

1103

Zrealizowanych projektów

99%

Pozytywnych opinii

40%

Średni wzrost sprzedaży

537

Zamówionych
pizz

To My.
Pearbrand

Marcin
CEO

Szef Idealny, wciąż tworzy zgrany i kreatywny zespół. W ludziach odkrywa talenty, o których oni sami nie wiedzieli. Jako UI Designer pracuje od wielu lat dla najlepszych marek na świecie.

Paulina
CEO

Gra pierwsze skrzypce w zespole grafików i czuwa nad ich kreatywnością jak Anioł Stróż. Posiada niepowtarzalny, indywidualny styl i zawsze wie co wyselekcjonować i pokazać Klientowi.

Anika
BIURO OBSŁUGI

Przemiła i zawsze pomocna Anika zajmuje się Biurem Obsługi Klienta. Zawsze pomoże, zawsze doradzi, nie uznaje takich zwrotów jak „to niemożliwe”.

Janko
DEVELOPER

Charyzmatyczny człowiek orkiestra w zespole webmasterów. Programował prawdopodobnie już wszystko. Wciąż doskonali i tak już wysokie umiejętności i czuwa nad pracą swoich kolegów.

Kamil
PROGRAMISTA

Weronika
GRAFIK

Asia
GRAFIK

Współpracujemy z najlepszymi.

Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł24001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!