Historia Pearbrand

Właśnie tu, w świecie nieograniczonych możliwości, gdzie bariery czasowe i przestrzenne wydają się być abstrakcją, jesteśmy My. Jesteśmy, tworzymy, kreujemy, nadajemy rytm. PearBrand to Agencja Interaktywna. Jak wiele innych? Nie. Zupełnie inna. Bo my nie piszemy – my ubieramy w słowa. My nie projektujemy – ale nadajemy ideom, pomysłom i ofertom niebanalny wyraz estetyczny. Pozycjonujemy? Tak, ale nie po prostu. Bo “po prostu” do nas nie pasuje. Odkrywamy możliwości reklamy i potencjał drzemiący w naszych klientach. A następnie układamy je w pełne perswazji i finezji projekty. Niczym misternie utkaną mozaikę. Brzmi ciekawie? No pewnie. Przecież jesteśmy PearBrand. Nasza historia nie pamięta czasów dinozaurów, ani nawet światowych wojen. Ale jest na tyle długa i tak bogata, że dziś możemy powiedzieć o sobie, że jesteśmy jedną z najlepszych agencji interaktywnych (nie najlepszą, bo w życiu trzeba zachować skromność i odrobinę pokory). Nasze początki związane są z Krakowem i Warszawą, gdzie w 2009 roku grupa pasjonatów designerów postanowiła pasję tworzenia uczynić pomysłem na życie. Swoją kreatywnością, a także zaangażowaniem i pragnieniem rozwoju pozytywnie zaskoczyliśmy nawet samych siebie. I to zaowocowało.

2012

Kolejnym przełomowym wydarzeniem w naszym życiu stało się pozyskanie Partnera Source i nawiązanie współpracy z Procter&Gamble. Cały czas też rozwijaliśmy się i poszerzaliśmy własne horyzonty. Dzięki temu nie boimy się nowych wyzwań a nowe narzędzia i technologie wykorzystujemy coraz skuteczniej do promocji naszych klientów. I także dlatego chętnie do nas wracają, polecając nas dalej. A to ogromne wyróżnienie.

Nowe technologie

Zgodnie z wymaganiami naszych Klientów, poszerzyliśmy swoją ofertę. Zaczęliśmy nie tylko projektować i tworzyć wspaniałe strony www, ale także aplikacje mobilne i webowe. No cóż – potrzeba matką wynalazków.

Jesteśmy obecni w zagranicznych projektach

Niby tylko rok, później… ale dla nas to chyba rok świetlny… bo wiele się zdarzyło. Zostaliśmy docenieni, czego dowodem stało się nawiązanie współpracy z poważnym partnerami biznesowymi, którzy otworzyli nam drzwi na światowe rynki. New York, Londyn, Miami – tu zrealizowaliśmy nasze pierwsze zagraniczne projekty.

2014

Gdy nasza oferta została rozbudowana do granic przestrzennych reklamy, dołożyliśmy wszelkich starań, aby wypracować sobie najwyższy poziom komunikacji z klientem. Do tego też trzeba czasu i umiejętności wsłuchiwania się w Jego potrzeby. Czy się udało? Uważamy, że tak. Kompromis pomiędzy doskonałą jakością usług, atrakcyjnymi cenami i kosmicznymi prędkościami w realizacji zleceń zaowocował tysiącami zrealizowanych projektów i setkami zadowolonych klientów. Wśród nich znalazły się duże, znane marki, jak Miami airport, a także marki, które dzięki nam dopiero stały się znane.

Dziś – możesz liczyć na nasze doświadczenie.

Dziś zakątków świata, w których działamy jest znacznie więcej. Docieramy do nich zdalnie, korzystając z najnowszych technologii. Dla nas nie ma granic czasowych, ani geograficznych. I nie ma dla nas też rzeczy niemożliwych, jeśli chodzi o świat reklamy. Jesteśmy PearBrand Agencja Interaktywna, Kreatywna, po prostu Pearbrand i działamy kompleksowo. Projektujemy, programujemy, pozycjonujemy, ubieramy w słowa. Jedyną granicą dla nas jest nasza wyobraźnia.

Nasza pasja to wdrażanie
niebanalnych pomysłów do Twojego biznesu.

1103

Zrealizowanych projektów

99%

Pozytywnych opinii

40%

Średni wzrost sprzedaży

537

Zamówionych
pizz

To My.
Pearbrand

Marcin
CEO

Szef Idealny, wciąż tworzy zgrany i kreatywny zespół. W ludziach odkrywa talenty, o których oni sami nie wiedzieli. Jako UI Designer pracuje od wielu lat dla najlepszych marek na świecie.

Paulina
CEO

Gra pierwsze skrzypce w zespole grafików i czuwa nad ich kreatywnością jak Anioł Stróż. Posiada niepowtarzalny, indywidualny styl i zawsze wie co wyselekcjonować i pokazać Klientowi.

Anika
BIURO OBSŁUGI

Gra pierwsze skrzypce w zespole grafików i czuwa nad ich kreatywnością jak Anioł Stróż. Posiada niepowtarzalny, indywidualny styl i zawsze wie co wyselekcjonować i pokazać Klientowi.

Janko
DEVELOPER

Charyzmatyczny człowiek orkiestra w zespole webmasterów. Programował prawdopodobnie już wszystko. Wciąż doskonali i tak już wysokie umiejętności i czuwa nad pracą Webmasterów.

Kamil
PROGRAMISTA

Weronika
GRAFIK

Asia
GRAFIK

Współpracujemy z najlepszymi.

Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 24zł12001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?