Potrzebujesz porady? Zapraszam. 791 380 012.
Dodane przez Marcin B
30 maja 2018

Najlepsze wtyczki WordPress, które musisz mieć na Twojej stronie !

Najlepsze wtyczki WordPress, które polecamy. Zapoznaj się z najlepszymi wtyczkami WordPress ! Lista polecanych przez nas rozszerzeń, które z pewnością urozmaicą funkcjonalność Twojej strony www oraz zaoszczędzą wiele cennego czasu.

Co to jest WordPress Najlepsze wtyczki WordPress

System CMS WordPress jest bardzo elastycznym systemem do zarządzania treścią na Twojej witrynie. Istnieje bardzo dużo płatnych motywów. Do każdego z nich można doczepić odpowiednią wtyczkę, która rozszerzy funkcjonalność danej strony. Rozwiązań na rynku jest bardzo dużo, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie odpowiedniego.
Jest jednak pewna pula wtyczek, THE BEST OFF – która powinna być zainstalowana, skonfigurowana – i używana przez Ciebie. Takie rozwiązania przyczynią się dp wzrostu odwiedzin Twojej strony, pozwolą również na zbudowanie listy mailingowej i z pewnością dodadzą nowe funkcjonalności. Przedstawiam listę polecanych wtyczek i zastanów się jak możesz zmodernizować swojego WordPressa.
 

1. YOAST SEO

Jest to można by rzec najlepsza wtyczka i zarazem najpopularniejsza do zadań SEO. Za pomocą tej wtyczki możemy wprowadzić zaawansowane jak i podstawowe ustawienia dotyczące optymalizacji pod kątem pozycjonowania. Za pomocą tego rozwiązania zmienimy frazy kluczowe danego wpisu, meta opis, jak i wygenerować mapę XML. Zoptymalizujemy podstrony, wpis pod kątem wybranego słowa kluczowego. Skuteczność tej wtyczki można przełożyć na ilość pobrań. Jest to ponad 1 milion instalacji tego rozszerzenia. Są to wielkie liczby. Wtyczka również nam sygnalizuje co źle zrobiliśmy. Są tam odpowiednie “sygnalizatory” które nam to w bardzo prosty i intuicyjny sposób przedstawią.

2. BackUp WordPress – automatyczne kopie zapasowe.

Nie zapomnij o kopi zapasowej Twojej strony. Utrata danych to najgorsza rzecz, która może Cię spotkać. Kto tego doświadczył wie o czym mowa. BackUp WordPress zrobi za Ciebie kopie danych Twojej strony. Jest to w pełni automatyczne. Zakres i miejsce zapisu ustalasz Ty. System powiadomi Ciebie e-mailem o wykonaniu kopi. Wtyczka nie obciąża zbytnio Twojego WordPressa.3. Rename WP Login – podstawowe zabezpieczenie.

Większość użytkowników posługujących się na co dzień WordPressem doskonale wie, że aby zalogować się na witrynę, trzeba wpisać URL /wp-admin. Wiedzą to również inne osoby, które mają na celu złamanie zabezpieczeń witryny. Jako podstawowe zabezpieczenie Twojej witryny warto zmienić ten adres URL na inny, na taki który będziesz wiedział tylko Ty. Uchroni Cię to przed niepożądanymi atakami na Twoją witrynę. Polecamy również zainstalowanie tego dodatku. Dla przykładu jest podobnie z adresem domu. Jeśli włamywacz go zna, łatwiej jest mu się włamać.

4. Two-Factor Authentication – czyli dwu stopniowe logowanie.

Jest to jedno z najlepszych zabezpieczeń przed niepowołanym logowaniem do zarządzania stroną. Dwu stopniowa weryfikacja daje Ci poczucie bezpieczeństwa. Jest to dodatkowe zabezpieczenie, które w moim przekonaniu doskonale się sprawdza.

Dlaczego warto posiadać dwupoziomowe uwierzytelnianie?

Robot ( botnets ) przeprowadzają różne ataki Brute Force na sertki, jak nie tysiące stron WordPressa każdego dnia, w każdej minucie. Kiedy już złamią zabezpieczenia Twojej strony botnety infekują odwiedzających złośliwym oprogramowaniem. Taka strona zostaje wykluczona z google ( wyszukiwarki ) i zablokowana przez dostawcę usług hostingowych. Rublon Two-Factor Authentication zapobiega takim i innym atakom. Dobre hasła to za mało by powstrzymać atak na witrynę. Dodatkowe zabezpieczenie uchroni Cię i zapobiegnie nieprzyjemnym wrażeniom. Rublon jest prosty i łatwy w użyciu.

5. Czat – komunikacja z klientem

Tego punktu nie muszę zbytnio opisywać. Czat każdy zna i z pewnością wie o czym mowa. Jak to działa ? Wystarczy wejść na stronę www.pearbrand.pl i z nami porozmawiać 🙂

6. WP Fastest Cache

Jeśli Twoja witryna nie ładuje się szybko, zastanów się nad tą wtyczką. Pomaga ona zwiększyć wydajność strony, przyśpiesza czas ładowania witryny w przeglądarce. Pomaga ona również kiedy użytkowników na raz odwiedza Twoją witrynę. Wersja standard nie ma oddzielnego bufora dla wersji mobilnej. Polecam zakupić wersje PRO która posiada taką funkcję. 7. All in One WP Security and Firewall
Nazwa tej wtyczki mówi Ci wszystko, co musisz wiedzieć. Przede wszystkim, All in One WP Security and Firewall oferuje kompleksową ochronę WordPress z potężnym zakresem funkcjonalności. Wtyczka jest przydatna w przypadku ochrony przed brute force i pozwala na wyeliminowanie niechcianej aktywności związanej z łamaniem haseł przy użyciu niezliczonej kombinacji liter i cyfr. Jak sama nazwa wskazuje, wtyczka dodaje również firewall do Twojej witryny. Firewall posiada kilka wstępnie skonfigurowanych propozycji, które można uruchomić za jednym naciśnięciem przycisku, co pozwala wybrać żądany poziom ochrony. All in One WP Security and Firewall zawiera także htaccess i protokół wp-config.php, środki antyspamowe i ochronę przed kopiowaniem – dla zminimalizowania możliwości powielania treści objętych prawem autorskim. All in One WP Security and Firewall to jedno z najbardziej przyjaznych dla użytkownika wtyczek bezpieczeństwa. Przypisuje witrynie swoją ocenę bezpieczeństwa, przydatną do monitorowania aktualnego bezpieczeństwa strony. Przed wprowadzeniem zmian w ustawieniach wtyczki informuje, jaki będzie to miało wpływ na ogólny poziom bezpieczeństwa. Jeszcze bez poczynienia zmian mamy możliwość zaobserwować co da nam modyfikacja i czy aby na pewno będzie pomocna. W ten sposób możemy zyskiwać wiedzę na temat poszczególnych funkcji i ich zastosowań.

8. List Builder – pozyskiwanie adresów e-mail.

Jeśli potrzebujesz zbudować bazę mailingową z pewnością przyda Ci się to rozwiązanie. Mnogość opcji plasują tą wtyczkę nad innymi które znacie. Stworzycie tutaj interaktywne elementy ( linki, obrazy, przyciski ), gdzie po kliknięciu wywołują okienko. Responsywność jest tutaj również zaletą.

9. Broken Link Checker – sposób na niedziałające linki

W celu znacznie lepszego odbiory witryny przez użytkownika z pewnością nie chcesz aby ktoś odwiedzał niedziałające linki czy grafiki, które przestały być aktywne w skutek usuniętego posta, czy produktu. Każdy usunięty post pozostawia adres URL 404. takich sytuacji należy unikać. Ta wtyczka potrafi rozpoznać nie tylko wadliwy URL, ale i złe przekierowanie czy też brakującą grafikę. Informuję nas o tym w kokpicie WordPressa czy też mailowo.

10. WP Tryb Konserwacji

Jedna z przydatnych wtyczek do WordPressa. Na co dzień się jej nie używa, jednak za pomocą tej wtyczki wprowadzimy naszą stronę w tryb konserwacji. Zdarza się czasem, że nasza strona jest modernizowana, lub trwają jakieś prace związane z ulepszeniem witryny, bądź po prostu coś się posypało. Za pomocą tej wtyczki włączymy planszę informującą o tym, że trwają prace konserwacyjne, i tym samym nie narazimy się na opinię użytkowników.Wtyczka pozwala dostosować treść komunikatu, grafikę. Dodatkowo jako administrator możemy wejść na witrynę i zobaczyć czy błąd został już naprawiony, bez potrzeby wyłączania komunikatu. Jeśli jesteś zainteresowany pakietem podstawowym napisz do nas. biuro@pearbrand.pl
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł24001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!