Potrzebujesz porady? Zapraszam. 791 380 012.

23 kwietnia 2018

Marketing w Internecie to nie tylko pozycjonowanie stron

Marketing w Internecie to nie tylko pozycjonowanie stron. I jeszcze jeden wykład na temat tego, jak bardzo mylnie jest rozumowanie marketingu w Internecie. Chodzi o to, że to nie jest tylko pozycjonowanie stron lecz cała gama czynności reklamowych i zarządzanie wszelkimi dobrami, w tej sytuacji wirtualnymi.
Strona internetowa to podstawa biznesu. Jest to element reklamowy i ofertowy. Prezentujemy ją przy okazji rozmów handlowych, adres widoczny jest na naszych wizytówkach i to właściwie nasza witryna-biuro dostępne na całym świecie poprzez łącza satelitarne, światłowodowe i telefonicznie. Czyli każde, które umożliwiają korzystanie z zasobów sieci wirtualnej.

Błędnie jest myśleć, że marketing w Internecie to tylko pozycjonowanie właśnie tych stron. Na całość tego marketingu składa się wiele czynników i warto wiedzieć, że w ich gronie jest rozmowa telefoniczna. Zawsze kiedy mamy do czynienia z firmą prezentującą swoje usługi, podczas takich rozmów posługujemy się adresami mail czy też url-ami stron www. Mało tego – telefony to niejedyne aparaty, dzięki którym takiego rodzaju konwersacje przeprowadzamy. Są to również aplikacje działające w sieci np. popularny Skype. Dodatkowo taka aplikacja ma wiele innych funkcji w postaci tekstowych – można też pisać i rozmawiać, a ponadto da się przeprowadzać rozmowy telekonferencyjne.

Sztuką realizowania marketingu w Internecie, który nie jest tylko pozycjonowaniem, jest sztuka doboru słów i dobry plan działania. Taki można sporządzić tylko wtedy, gdy mamy swoją wizję biznesu i jesteśmy naprawdę zaznajomieni z podstawowymi narzędziami z jakich można korzystać w trakcie jego realizacji. Zatem warto rozważyć kwestię współpracy z fachowcami jeśli sami dokładnie nie znamy się na Internetowych możliwościach. A jak jest ich wiele? O tym w kolejnych odsłonach naszych porad.

Emil Kowalski – copywriter, redaktor Pearbrand Agencja Interaktywna

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł12001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!