Potrzebujesz porady? Zapraszam. 791 380 012.
24 kwietnia 2018

Rola marketingu szeptanego w wyborze produktów marketing szeptany przykłady

Czy zastanawialiście się kiedyś, w jaki sposób dokonujecie wyboru jakiegoś produktu? I nie, nie mamy tu na myśli produkty FMCG czyli szybkozbywalnych (np. produkty spożywcze), ale produktów takich jak np. nowa lodówka, telewizor, laptop, komórka, etc.  
Większość klientów nie zna się na specyfikacji technicznej, zaś nawet jeśli są tacy, którzy doskonale znają np. rynek telefonii komórkowej, niekoniecznie zna się na rodzajach i funkcjach pralek. Większość osób robi wtedy reasearch w Internecie na temat danych produktów. Korzystając z porównywarek i własnego doświadczenia wybór ogranicza się do kilku egzemplarzy. Wtedy jednak pojawia się wątpliwości co do odpowiedniego wyboru – oczywiście możemy udać się do sklepu, zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że większość sprzedawców zachwalać będzie jedynie najdroższy sprzęt i może nie być do końca dokładna w opisywaniu niektórych wad. Wiele osób korzysta wtedy z pomocy wszelkich forów i grup dyskusyjnych. W końcu bardziej wierzymy prawdziwym osobom niezwiązanym z daną firmą. Czy jednak zawsze są to prawdziwe osoby? W Internecie aż roi się od ogłoszeń oferujących dyskretny marketing. Oznacza to, iż pod postacią pomocnych użytkowników, firmy mogą nam oferować nieprawdziwe informacje odnośnie swoich produktów. Niektórzy robią to nieudolnie, jednak jest cała masa specjalistów, którzy zajmują się tym na co dzień. Jest to niebezpieczny chwyt, gdyż często może to przynieść odwrotne skutki, jeśli klient zorientuje się w tych działach. Coraz częściej niestety nawet wielkie firmy sięgają po takie rozwiązania, a tracimy na tym oczywiście my wszyscy – jako klienci. Ofertę marketingu szeptanego dostosowujemy każdorazowo do Państwa potrzeb. Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do Kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów.
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł12001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!