Potrzebujesz porady? Zapraszam. 791 380 012.

23 kwietnia 2018

MARKETING INTERNET czyli Co brać pod uwagę przy zamawianiu usług marketingowych i reklamowych dla swojej firmy?

MARKETING INTERNET czyli Co brać pod uwagę przy zamawianiu usług marketingowych i reklamowych dla swojej firmy? . Do całości tych usług, a zakres jest spory, należą przede wszystkim takie czynności jak:

MARKETING INTERNET czyli Co brać pod uwagę przy zamawianiu usług marketingowych i reklamowych dla swojej firmy?

MARKETING INTERNET Optymalizacja treści witryny czyli uporządkowanie w sposób intuicyjny wszelkich artykułów i materiałów, które znajdują się na Państwa stronie. W skład tego wchodzi „otagowanie” wpisów, zamieszczanie słów kluczowych w odpowiednich standardach pod kątem wytycznych, które to ustalamy w celu osiągnięcia pożądanego efektu w wynikach wyszukiwania.

MARKETING INTERNET + Aby skutecznie poprawiać wyniki wyszukiwania Państwa strony, w ramach projektu marketingowego marketing internet tworzymy specjalne domeny tematyczne pod dane frazy. Posłużą one do zamieszczania artykułów na temat usług jakie Państwo oferują. Np. gdy Państwa firma chce być widoczna pod frazami związanymi z budownictwem, dodajemy artykuły głównie na takich stronach oraz tworzymy tematyczną stronę dla frazy głównej Państwa strony. Ilość stron „zapleczowych” – bo tak zwiemy te domeny tematyczne, jest nieograniczona – im więcej, tym lepiej.

MARKETING INTERNET Reklama stron, marketing internetowy poprzez dodanie firmowej witryny do katalogów. Nie wykraczajmy poza obręb sprawdzonych spisów stron, które to można pozyskać na licznych forach dla profesjonalistów lub firmach branżowych tj. www.pearbrand.pl. takie firmy, prócz sprawdzonych list katalogów, mają też nawet po kilkanaście własnych blogów tylko dla swoich celów reklamowych, gdzie powierzchnie udostępniają w ramach specjalnych umów o współpracy.

MARKETING INTERNET Do oferty marketingu internet również należą usługi typowo pisarskie tj. tworzenie wpisów reklamowych (Copywriting), artykułów prasowych (Dziennikarze branżowi), krótkich komunikatów. Cechują się one starannością, bogatym i poprawnym językiem, sprawdzane są przez kompetentną osobę z kwalifikacjami językowymi. Oczywiście to w zależności od zlecenia, ich cena jest różna oraz jakość też może być niejednolita. Copywriting SEO cechuje się krótkimi tekstami tworzonymi pod dane frazy, wiec tu atrakcyjność jest mniejsza. Jednak taka forma pisania też należy do takich usług. Trzeba dbać o unikalność. To podstawa.

Firma lub osoba zajmująca się marketingiem internetowym, usługami promocyjnymi dla firmy, może dostosować do Państwa warunków całość ofert. W ich składzie są wszelkie sprawy administracyjne tj. moderacja, aktualizacja stron oraz obsługa serwera. Wg. Państwa oczekiwań, firma dokona wysyłki gotowych komunikatów prasowych do określonych miejsc w Internecie oraz wiele innych niezbędnych czynności. To ma swoją cenę lecz jest ona niższa niż w przypadku zatrudnienia jednej lub kilku osób – marketingowców.

Taki usługodawca tworzy odpowiednie raporty, dzięki którym można sporządzić kalkulacje i statystyki skuteczności reklam. A tego nie zawsze możemy oczekiwać od pracownika, bo często nie ma odpowiednich programów.

Istnieje też forma graficzna reklamowania stron. To m.in. banery i materiały reklamowe, zarówno w formatach audio jak i video, z własnym lektorem oraz grafikiem komputerowym, którzy to mogą dokładnie sporządzić odpowiednią kreację – powstaje unikalny i przyciągający uwagę spot lub plakat.

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł12001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!