Potrzebujesz porady? Zapraszam. 791 380 012.

24 kwietnia 2018

Czy wiemy co oglądamy czyli lokowanie produktów

Sposobów na reklamę są tysiące. Reklamy telewizyjne, radiowe, online’owe, outdoorowe, itd… Reklamy na przestrzeni lat przeszły ogromną metamorfozę, niektóre się stały bardziej subtelne, inne z kolei epatują kolorem i formą. Każda z nich ma inne zadanie, inne cele oraz inną grupę docelową.

 

Najważniejszym czynnikiem dobrej reklamy jest to, aby zapadała w pamięć. Jeśli uda się to zadanie jest to połowa sukcesu – nawet jeśli klient nie skorzysta z oferty, jego świadomość marki, a nawet powiązanie reklamy z firmą może pomóc zmienić nawyki zakupowe. Właśnie dlatego coraz większym sukcesem cieszą się reklamy viralowe, które przygotowywane są na zasadzie prezentowania zwykłych, niczego nieświadomych osób w niezwykłych sytuacjach. Sama marka ujawnia się na koniec, jednak dzięki ciekawemu przekazowi, często to sami użytkownicy Internetu przekazują ją sobie, dzięki czemu osiąga ona jeszcze większe wyświetlenia, a użytkownicy stają się ambasadorami marki. Przykładem może być chociażby reklama filmu „Carrie”, o której głośno było jakiś czas temu :

 

Na polskim rynku nie wygląda to tak kolorowo. Lokowanie produktu ogranicza się do seriali, gdzie aktorzy sztucznie reklamują dany produkt. Jest to wykonywane w sposób nachalny i bardzo czytelny dla widza, jednak patrząc na powiększanie się tego trendu, można sądzić, że jeszcze jakiś czas będziemy się musieli z tym męczyć. Oby jak najkrócej.

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł12001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!