Potrzebujesz porady? Zapraszam. 791 380 012.
Dodane przez Marcin B
4 kwietnia 2019

Jak generować większą sprzedaż i o 70% więcej Leadów w sklepie internetowym?

Nowoczesny sklep www rządzi się swoimi prawami. Sklepy internetowe są obecnie machiną do zarabiania pieniędzy. Naprawdę duża część naszych Klientów, którzy do nas trafiają wychodzi z założenia, że blog nie jest potrzebny na platformie zakupowej. Określają to stratą czasu i niepotrzebną inwestycją. Jak już się decydują, nie angażują się w ich prowadzenie lub wpisy dodają “aby były”. Też tak masz? A tak na prawdę wartość Twojego bloga w sklepie www ma większą niż sobie wyobrażasz.

Blog dla sklepu online – wszystko, co powinieneś wiedzieć

Pisząc bardzo ciekawy blog onlne w sklepie www i dzięki odpowiedniemu zaangażowaniu w swoją pracę możesz wygenerować nowe leady i przyciągnąć do siebie większą ilość Klientów sklepu. Blogi coraz częściej stają się także narzędziem wykorzystywanym w promocji sklepu, w PR czy w budowaniu wizerunku brandu. Pisanie artykułów blogowych jest czasochłonne, dodatkowo warto dodawać wpisy dość często i systematycznie. Wiemy jednak, że ta praca zwróci Ci się wielokrotnie w postaci zamówień.

Czy wiesz, że aż o około 60% Klientów stwierdziło, że przynajmniej jeden raz zakupiło produkt po przeczytaniu artykułu? Ponad 70% o produktach dowiedziało się nie z reklamy sponsorowanej czy wyszukując dany produkt w google, a po prosty z poradnika czy wpisu. Wniosek nasuwa się sam, obecnie blog w sklepie to już must have dzisiejszego rynku e-commerce. Jak zatem wykorzystać tę wiedzę?

Pomyśl, że piszesz artykuły od poniedziałku do piątku przez kwartał. Dzięki temu tworzysz nie tylko content w swoim sklepie, poradniki dla własnych Klientów czy też porady, dodatkową wartość dla Klientów, ale również w pewnym sensie budujesz swoja pozycję w Google – SEO. Wspomagasz pośrednio pozycjonowanie swojej witryny w wyszukiwarce, gdyż google widzi ją jako bardziej wartościową od innych stron www. Jest to wielki wkład w budowanie swojej marki e-commerce i pomaga umocnić pozycję sklepu w branży. Na pewno Twoi Klienci niejednokrotnie podziękują Ci za Twoje wpisy. Sądzę również, że dzięki Twoim artykułom nie raz zdobędziesz Klienta. Blog zawsze możesz również pozyskać do budowania bazy adresów mailowych, którym następnie będziesz wysyłać wartościowe informacje. 

Poprzedni artykuł

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł24001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!