Potrzebujesz porady? Zapraszam. 791 380 012.

24 kwietnia 2018

Gadżety firmowe – cel i skuteczność

Gadżety firmowe – cel i skuteczność. W dobie ogromnej konkurencji na rynku warto zyskać przychylność potencjalnych klientów, którzy z reguły nie przywiązują się do danej marki i raczej robią zakupy czy wybierają usługi pod impulsem chwili, niż po przemyśleniach. Jak więc można zaimplementować naszą firmę w świadomości klienta, aby często kojarzył nasze logo, nazwę i branding? Bardzo często w tych działaniach mogą nam pomóc często niedoceniane formy marketingu bezpośredniego, a mianowicie gadżety reklamowe.

Wiele firm inwestuje w takie produkty – kubki, długopisy, pendrive’y, kalendarze, etc. Dlaczego to się opłaca? Koszty produkcji takich gadżetów są minimalne, zaś z punkty widzenia public relations jest to bardzo dobre zagranie. Po pierwsze niewielu ludzi potrafi odmówić darmowym upominkom. Jest w tym trick psychologiczny, ponieważ nawet jeśli dane osoby poświęcą więcej czasu na stanie w kolejce po darmowy kalendarz czy kubek niż wynosi jego wartość, to nadal będą odczuwać radość z darmowego prezentu. Marka już w tym momencie zaczyna się kojarzyć z czymś pozytywnym. Do tego oczywiście dochodzi jeszcze fakt, że wiele z tych gadżetów reklamowych, np. kalendarze będą wisieć w domach czy biurach, co czyni jedynie dodatkową reklamę dla firmy. Dzięki temu marka zapada w pamięć nie tylko osoby obdarowanej, ale też każdej innej, która będzie miała styczność z tym miejscem.

A czy któraś firma może pogardzić roczną darmową reklamą?

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł12001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!