Potrzebujesz porady? Zapraszam. 791 380 012.

24 kwietnia 2018

Firma w internecie – Dlaczego warto, aby moja firma była widoczna w Internecie?

firma w internecie – W XXI wieku reklama zaczęła się stawać coraz bardziej natarczywa. Z każdej strony – na ulicach, w telewizji, radiu – atakują nas twarze i głosy celebrytów reklamujących dany produkt. Oczywiście wszystko przedstawione jest w idealnym świetle, gdzie widzimy jedynie pięknych i uśmiechniętych ludzi. I wszystko byłoby w jak najlepszym porządku, o ile taka reklama byłaby interesująca dla wszystkich. Tak jednak nie jest.

 

Przygotowując strategie marketingową pierwszą rzeczą, nad którą należy się poważnie zastanowić, jest zdefiniowanie grupy docelowej. To od jej poprawnego ustalenia zależy połowa naszego sukcesu. Należy poznać jej nawyki, cechy, sympatie i antypatie. Dopiero po porządnym researchu można zabrać się za tworzenie reklamy skierowanej konkretnie do nich. I o ile kontrowersja jest pożądana, często wiele firm zapomina, że np. reklamę outdoorową zobaczą wszyscy – nie tylko grupa docelowa. Prowadzi to nieraz do małych kryzysów, z których później muszą tłumaczyć się firmy.

W internecie jest o wiele łatwiej. Mamy do dyspozycji narzędzia, które oferują nam możliwość targetowania jedynie określonych i personalizowania reklam. Reklamę nowych, kolorowych butów zobaczą jedynie nastolatkowie, zaś oferta nowego samochodu będzie skierowana do osób starszych i bardziej statecznych. Nie musimy się tutaj aż tak bardzo obawiać kontrowersji, gdyż będzie ona czytelna dla naszych potencjalnych klientów. Dodajmy do tego zwiększenie świadomości marki, która staje się bardziej rozpoznawalna, dotarcie do nowych klientów, możliwość tworzenia ambasadorów marki i wiele więcej.

Tak, warto, aby nasza firma była widoczna w Internecie.

Emil Kowalski – copywriter, redaktor Pearbrand Agencja Intteraktywna

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł12001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!