Potrzebujesz porady? Zapraszam. 791 380 012.

23 kwietnia 2018

e-commerce w sieci – jest lepiej

Lepiej w e-commerce w sieci

E-commerce w sieci – Jeszcze niedawno, bo kilka lat temu, wielu z nas obawiało się kupować w Internecie. Sklepy służyły tylko oglądaniu danych produktów i wcale niższe ceny nie powodowały wielkich zakupów. Te niskie ceny, miały przyciągać klientów i firmy poświęcały wiele pieniędzy na całe kampanie reklamowe w których byłą mowa w stylu – „kup w Internecie, a otrzymasz 20% rabat”.

Dlaczego firmy tak bardzo zabiegały i w sumie zabiegają, aby sprzedawać w Internecie i zająć się e-commerce w sieci?
To proste. Koszty utrzymania sklepu z dużą ilością produktów są niemal zerowe jeśli tenże sklep jest wirtualny. Właściwie odnoszą się one tylko do utrzymania serwera, jednorazowej opłaty z zbudowanie strony www czyli e-sklepu, opłaty miesięcznej za administrację takich stron. Przy tejże administracji czyli w sumie przy obsłudze klienta, bo są to czynności polegające na przyjmowaniu zamówień, zatrudnić możemy zaledwie jedną do dwóch osób nawet przy sklepie gdzie produktów są setki. Większość czynności związanych z obsługą sklepu odbywa się automatycznie.

Ludzie pracujący przy takim e-commerce, bo dokładnie tak nazywa się handel online, nie widzą nawet pieniędzy i to kolejny luksus. Przede wszystkim jest to bezpieczeństwo, bowiem nie ma żadnego ryzyka w postaci napadu na placówkę, zagubienia lub ewentualnego złego wydania reszty. Za same transakcje między bankowe odpowiada jeszcze inna firma i właściciel sklepu w tej kwestii nie musi się nic martwić.

Mamy rok 2015 i dzisiaj nie potrzeba tak bardzo nikogo przekonywać co do opłacalności sprzedawania w sieci. Niemal każda firma handlowa, która ma sklep w świecie realnym, zakłada też stronę i prowadzi biznes e-commerce w sieci. Sklep w mieście jest nie raz samą wizytówką tej firmy i często pełni jednocześnie rolę biura. Główne przychody firmy pochodzą z Internetu. Placówka stacjonarna nadaję wiarygodności i klienci bardziej ufają takim właśnie przedsiębiorcom.

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł12001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!