Potrzebujesz porady? Zapraszam. 791 380 012.

24 kwietnia 2018

Dress code w Agencjach

Z jednej strony ciągle można usłyszeć, jakie to życie w agencjach jest fajne i jak to tam wszyscy podchodzą do wszystkiego „na luzie”. Z drugiej wiele osób narzeka na stres związany z pracą w „korpo”. Wiele osób zastanawia się także jak wygląda praca w wielkim przedsiębiorstwach od środka – jak należy się tam zachowywać, ubierać itp.? Przede wszystkim należy zaznaczyć, że jest to praca jak każda inna.

 

To prawda, że w wielu firmach dress code jest luźny. Warto mieć jednak na uwadze, że w zależności od stanowiska i od działu wymagania co do ubioru mogą się diametralne różnić. Należy dostosować swoją pracę do funkcji reprezentacyjnej. O ile na przykład informatycy o przeróżnych specjalizacjach mogą przywiązywać mniejszą wagę do swojego wyglądu zewnętrznego, to już manager IT powinien być wyglądać schludnie. Nie raz zdarza się, że należy szybko jechać do klienta, w celu uzgodnienia poprawek co do strony, a należy pamiętać, że każdy pracownik w jakiś sposób reprezentuje firmę. I choć nieraz zdarza się, że część pracowników bierze np. do pracy kapcie, aby było wygodniej przez czas pracy, w zanadrzu chowa jednak ubranie reprezentatywne na niespodziewane okazje. Oczywiście nie należy przesadzać także w drugą stronę – bardzo często zdarza się, że osoba zamawiająca sama ma bardzo luźne podejście do takich tematów i nagle może się okazać, że dyrektor do spraw public relations jest wytatuowanym starszym panem z dredami. A wtedy także i my możemy ubierać się nieco swobodniej.

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł12001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!