Potrzebujesz porady? Zapraszam. 791 380 012.
24 kwietnia 2018

Dobre planowanie to podstawa, czyli o goniących deadline’ach

Każdy z nas ma terminy goniące nas w życiu prywatnym. Mogą to być rachunki do opłacenia, toczące się sprawy bądź obietnice, które należy wypełnić do określonego czasu. Nie inaczej jest w pracy w większości firm. Praktycznie każdy pracownik dostaje zadanie i określony czas na wykonanie go. Oczywiście można się spierać o to, czy czas jest adekwatny do zadania, czasami nawet ostateczną datę da się przesunąć, jednak należy pamiętać, że termin jest wiążący.  
Co jednak zrobić ma osoba, która kieruje jednocześnie pracą działu kreacji, informatycznego, copywriterów i wielu więcej. Klucz leży przede wszystkim w dobrym planowaniu, które powinno rozpocząć się już na etapie przetargu. Wiele firm przygotowuje oferty, które na papierze wyglądają bardzo dobrze, jednak czasowo są po prostu niemożliwe do wykonania. Właśnie dlatego dobry przetarg powinien się rozpocząć nie tylko do reaserchu tematu, którego dotyczy, ale również od zorientowania się jak bardzo obłożone pracą są poszczególne działy. Następnie warto przygotować wstępny harmonogram, który należy uzgodnić z klientem. Należy także zostawić sobie margines błędu, ponieważ zawsze znajdą się uwagi oraz poprawki, które należy uwzględnić. Dopiero po przygotowaniu tego wszystkiego, można będzie wziąć się do pracy ze świadomością, że uda nam się dotrzymać wszystkich terminów, a nasz projekt zostanie oddany na czas.
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł12001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!