Potrzebujesz porady? Zapraszam. 791 380 012.

23 kwietnia 2018

Darmowe szablony stron www na podstawie systemu WordPress

Darmowe szablony

W Internecie jest wiele stron oferujących szablony do znanego systemu zarządzania treścią jakim jest WordPress. To oprogramowanie jest jednym z najpowszechniej stosowanych skryptów do budowania stron www.
Pierwotnie miał być silnikiem dla blogów lecz z czasem stał się platformą CMS, która ma chyba najłatwiejszy interfejs administracyjny w sieci. Poza tym ma wiele dodatków i dzięki temu można stworzyć niemal każdy rodzaj portalu internetowego. To spowodowało, że dużo firm wykorzystuje takie oprogramowanie do zbudowania własnych prezentacji produktowych czy też jako typowe strony firmowe.

Rynek ten powoduje, że graficy wciąż tworzą nowe szablony i często są to darmowe projekty. Licencja pozwala na ich modyfikację i późniejsze wykorzystanie w sprzedaży – można pobrać skórkę darmową i stworzyć na jej podstawie komercyjną wersję za którą zapłaci nam klient. Warto jednak dla pewności sprawdzać te licencje, których treść jest dostępna zarówno na stronach twórcy (można znaleźć w stopce danego projektu) jak i w paczce plików instalacyjnych, które pobieramy (jeden z plików TXT np. licence.txt). Bywa też, że darmowe szablony są po prostu wersjami tzw. LITE czyli prezentacyjnymi pełnych wersji tzw. PRO. W systemie WordPress możemy instalować motywy bezpośrednio z poziomu zarządzania w panelu administracyjnym i tam też online szukamy takich projektów, które nas interesują.

Można też sprawdzić darmową ofertę Darmowe szablony wordpress na wordpress.org/themes/ i polecamy też pozostawiać pierwotnych autorów, którzy zamieszczają linki w stopce – nadajemy wtedy linkowi atrybut nofollow i nie będzie on szkodził pod względem SEO, a jednocześnie przysporzy nam dodatkowych wizyt, bowiem autorzy darmowych wersji chwalą się często na swoich blogach, gdzie one zostały zainstalowane. Kolejna sprawa – to docenienie pracy kogoś, kto za nią nie pobiera opłat.

Zapraszamy do stworzenia z nami indywidualnego, Oryginalnego szablonu WordPress – od A do Z specjalnie dla Ciebie. Nasze strony wordpress rodzą się od projektowania graficznego po pełne wdrożenie do wordpress do pełnej akceptacji Klienta. Nasze strony Wodpress tworzone są zgodnie z nowoczesnymi technologiami zarówno projektowania, jak również programowania. Strona będzie wykonana w technologii Responsive Web Design (responsywna). Jednym słowem, zyskasz dodatkowe punkty – zarówno u Klientów korzystających z smartfonów jak również w Google.

Zapraszamy serdecznie do tworzenia stron www WordPress

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł12001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!