Potrzebujesz porady? Zapraszam. 791 380 012.

23 kwietnia 2018

cyfrowy marketing – Biznes zintegrowany z światem wirtualnym

Cyfrowy marketing – Biznes zintegrowany z światem wirtualnym

O biznesie w Internecie mówi się wiele. Właściwie to jest główne źródło pozyskiwania klientów dla wielu firm z różnych branż. Na pewno koszty są mniejsze, bo nawet równowartość miesięcznej pensji jaką musielibyśmy wydać na opłacenie przedstawiciela handlowego jest bardziej wydajna jeśli zainwestujemy ją w płatną reklamę.

Rodzajów reklam i systemów reklamowych jest wiele. To cyfrowy marketing. Swoje autorskie rozwiązania ma Facebook, Google, Bing i niemal każda inna firma, która wśród swoich usług ma albo te społecznościowe, albo wyszukiwarki. Zazwyczaj to jedno i drugie.

Ze względu na postępującą technikę i coraz częstsze przenoszenie całych biznesów na rynek, głównie e-commerce, nowo powstające firmy muszą podjąć decyzję o nowoczesnym marketingu cyfrowym. Wbrew pozorom jest to tradycyjny marketing lecz zmieniają się główne narzędzia i niejako świat na wirtualny. Rządzi wizerunek cyfrowy.

To on jest motorem napędowym i daje nieograniczone możliwości reklamowe i wizualne. W zasadzie możemy manipulować wszelkim obrazem i głosem tak, aby klient kupił nasz produkt. I takie wizualne rozwiązania reklamowe są widoczne niemal na każdej stronie w Internecie oraz w telewizji.

Dokładnie. CYFROWY MARKETING Telewizja też jest cyfrowa, znikają częstotliwości analogowe i reklamy oraz sam obraz wszelkich audycji, jest oprawiony w wirtualne wstawki. Zresztą nawet produkcje filmowe nie raz są tylko i wyłącznie obrazem stworzonym przez grafików.

Ci ostatni stanowią główny trzon reklamy i tego jak wygląda nasza strona firmowa – strona www. To ona jest bazą wszelkich produktów, które reklamujemy i stanowi niczym wcześniejsze sklepy w mieście. Dobrze wykonana grafika przyciągnie wielu potencjalnych Klientów.

Skontaktuj się z naszym Zespołem, powiedz nam czego potrzebujesz, a poświęcimy się Tobie bez reszty. Stworzymy każdy projekt graficzny od pełnej Identyfikację Wizualną z materiałami reklamowymi oraz promocyjnymi, po reklamy cyfrowe wyświetlane na telebimach oraz strony www przy zachowaniu nowoczesnej technologi projektowania i tworzenia.

Powiedz nam CZEŚĆ i sprawdź jak daleko z nami zajdziesz.

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł12001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!