Potrzebujesz porady? Zapraszam. 791 380 012.

19 kwietnia 2018

ABC pozycjonowania – większy ruch na stronie

ABC pozycjonowania – większy ruch na stronie. Jeśli strona www nie była praktycznie reklamowana pod kątem wyszukiwarek, strona nie była optymalizowana to zaczynamy niemal od zera naszą przygodę e-biznesową w Internecie. Na starcie usługi promocji, wzrost odwiedzin strony nie jest wysoki lecz regularny, to podobnie jak z rozwojem firmy, od razu nie możemy liczyć na to, że naszą markę rozpozna każdy. Na początku, będą ją wspierać niemal tylko osoby zaprzyjaźnione czy też z najbliższej okolicy.

ABC pozycjonowania – większy ruch na stronie. Jeśli strona www nie była praktycznie reklamowana pod kątem wyszukiwarek, strona nie była optymalizowana to zaczynamy niemal od zera naszą przygodę e-biznesową w Internecie. Na starcie usługi promocji, wzrost odwiedzin strony nie jest wysoki lecz regularny, to podobnie jak z rozwojem firmy, od razu nie możemy liczyć na to, że naszą markę rozpozna każdy. Na początku, będą ją wspierać niemal tylko osoby zaprzyjaźnione czy też z najbliższej okolicy. Klientów więc będzie mało lecz z czasem zadziała poczta pantoflowa i w ten sposób, informacja dotrze do obcych ludzi.
Podejmujemy kroki globalne tzn. reklama w Internecie, nasze ABC pozycjonowania, w tym podlinkowanie w artykułach na innych stronach, komentarze na blogach oraz pozostałe, które traktujemy jako etapy pracy czyli strategia promocji stron. Wszelkie te czynności prowadzą do:
– zwiększania ruchu na stronie poprzez podlinkowane artykuły – internauci klikną w link,
– zwiększania ruchu dzięki informacjom algorytmicznym zbieranym przez roboty indeksujące – roboty „zauważają” linki strony promowanej na innych witrynach i dodają do zbioru informacji ogólnych o portalu, po czym w swój sposób sumują dane, jakie trafiają do całego systemu algorytmu wyszukiwarki. Następnie „wyliczana” jest pozycja strony www w ogólnym indeksie. Nie oznacza to, że ilość linków kierujących na stronę internetową z innych miejsc w internecie, musi być duża. Bywa, że wystarczy ich kilkanaście i też zbyt wielka liczba linków, może stanowić zagrożenie. Możemy być posądzeni o spam lub promowana witryna www otrzyma karę.
Te kroki globalne to tak jak zwykła reklama strony, podstawowe ABC pozycjonowania. Dzięki nim wprowadzamy stronę z usługami na rynek. Potem już sami klienci będą ją rozpoznawać i sami rozpowszechnią informację o niej poprzez linkowanie.
ABC pozycjonowania to jest marketing i etapowa praca, a w tym wypadku, należy najpierw zrobić cokolwiek więcej czyli optymalizacja witryny. Podczas wykonywania tej optymalizacji, należy koncentrować się na frazach kluczowych. Staramy się aby te podstawy szły już w parze czyli podstawowe reklamy i linki były zbliżone profilem do wymaganych fraz dla reklamowanego serwisu. Aczkolwiek to trudne, to jednak na dalszym etapie przynosi niespodziewane efekty w ABC pozycjonowania. Może to być tzw. BOOM o którym każdy marzy.
Gdyby zacząć reklamować na słowa kluczowe o niskiej wartości, zapewne szybciej byłoby widać wzrost wejść na stronę. Trudno jednak byłoby, aby strona internetowa była w Top 10 na wymagane słowa kluczowe . Częściowo musimy promować stronę ogólnie. Frazy trzeba mieszać aby nieco „oszukać” Google by ten nie zorientował się, że ją sztucznie wzmacniamy i reklamujemy. Google POZYCJONOWANIE traktuje jako spam i jako działania nieuczciwej konkurencji. Mieszając te frazy, znając ABC pozycjonowania, zmniejszamy ryzyko wykrycia celowych działań promocyjnych dla danej strony internetowej.

Zapraszamy również do artykułu – raportu odnośnie SWL w 2015 r SWL co to jest? Czy SWL jest przydatny? System Wymiany Linków na podstawie raportu wykonanego przez wirtualne media TUTAJ

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego
Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł12001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!